Berrak Tüzünataç Kurşun Dizisindeki Rolünü Anlattı! Kurşun Dizisi Gülce Kimdir?


Güncelleme: 18 Ekim 2019 : 12:38
0

Yakında Fox tv ekranlarında izleyici ile buluşmaya hazırlanan Kurşun dizisi birbirinden ilginç karakterleri ile dikkat çekiyor.

Başrollerinde Burçin Terzioğlu, Engin Altan Düzyatan, Berrak Tüzünataç ve Sarp Akkaya gibi isimlerin yer aldığı Kurşun dizisi 23 Ekim günü Fox tv ekranlarında ilk bölümü ile yayınlanacak.

Kurşun Dizisi Gülce Kimdir?

1970’li yıllarda geçen senaryosu ve geniş oyuncu kadrosu ile dikkat çeken dizide çok konuşulacak karakterlerden birisi de Gülce… Berrak Tüzünataç tarafından hayat verilecek olan Gülce karakteri bir pavyon şarkıcısı.

Kurşun dizisinde Gülce karakterini canlandıran Berrak Tüzünataç, yeni projesini için iki aydır şan dersleri aldığını açıkladı.

İlk kez kendi sesiyle şarkı söylemeye hazırlanan ünlü oyuncu yeni rolünü şu sözlerle anlattı:

“Gülce, benim kariyerim boyunca hayatıma giren karakterlerden çok farklı. Bu beni çok heyecanlandırdı. Böyle bir hikaye ve karakteri tecrübe etme fırsatını kaçıracak biri asla değilim! Şan dersleri hayatıma girdi ve sanırım bir daha çıkmayacak. Hayatıma yenilikler katan, yeni şeyler öğrenmemi sağlayan karakterleri çok seviyorum. Şarkı söyleme fikri beni hem çok korkutuyor, hem de çok heyecanlandırıyor.”

Berrak Tüzünataç Kim?

Berrak Tüzünataç, 2 Kasım 1984 tarihinde Yalova’da dünyaya geldi. 35 yaşındaki ünlü oyuncu Akrep burcu.

Liseyi Koç Özel Lisesi’nde okumuş, daha sonra İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi’nden mezun olmuştur.

Number 1 TV’de haber sunarak ekranlarla tanıştı. Daha sonra Sinem Kobal’la “Yetenek Avcısı” isimli programı sundu. 2005 yılında Yılmaz Erdoğan’ın “Organize İşler” filmindeki ufak bir rol aldı.

Mustafa Altıoklar filmi “Beyza’nın Kadınları”nda boy gösterdi. Daha sonra Kanal D’de yayınlanan “Ödünç Hayat “ dizide rol aldı. “Elveda Rumeli” adlı televizyon dizisinde Vahide karakterini canlandırarak geniş kitlelerce tanındı.

Show TV’de yayınlanan “Bu Kalp Seni Unutur Mu” adlı dizide Yıldız karakterini canlandırdı.

2009 yılında Zeki Demirkubuz’un yönettiği Kıskanmak’ta başrol oynaması hayatının dönüm noktalarından biri olur. “Ezel” dizisinde Bade karakterini canlandırdı.

Berrak Tüzünataç “Son” dizisi ile iş hayatına devam etti. 2010 yılında “Bir Avuç Deniz” sinema filminde Deniz Demirci karakterine hayat verdi.

Kurşun dizisi 23 Ekim Çarşamba akşamı saat 20.00’de ilk bölümüyle Fox tv ekranlarında olmaya hazırlanıyor.