Benimle Söyle Jüri Üyesi Nikki Wild Kimdir? Benimle Söyle Nikki İlk Kez Ayağa Kalktı!


Güncelleme: 23 Haziran 2019 : 13:34
0

Kanal D ekranlarında büyük beğeni ile izlenen müzik ve eğlence programı Benimle Söyle ilginç jüri üyeleri ile de adından söz ettirmeye devam ediyor.

Sunuculuğunu Enis Arıkan’ın üstlendiği jüri kaptanlığını ise ünlü oyuncu Birce Akalay’ın yaptığı müzik, eğlence ve yarışma programı Benimle Söyle Kanal D ekranlarında beğeni ile izlenmeye devam ediyor.

Programın jüri üyeleri arasında müzikal anlamda isim yapmış yüz isim yer alıyor. Bu isimlerden birisi de Benimle Söyle’nin ilk bölümünden itibaren hiç bir yarışmacıyı beğenmeyerek dikkat çeken Dj Nikki Wild.

Benimle Söyle Nikki kim? Benimle Söyle Nikki Wild kimdir? Benimle Söyle Nikki kaç yaşında? Benimle Söyle Nikki ne iş yapıyor? Benimle Söyle Nikki Wild hiç ayağa kalktı mı? Nikki Wild kimin için ayağa kalktı?

Programın son yayınlanan bölümünde jüri üyelerinden Nikki Wild şarkı söyleyen isimlerden birisi için ilk kez ayağa kalkarak herkesi şaşırttı. Nikki Wild, yarışmacı Teoman Caferoğlu’nun performansı sonucu ilk defa ayağa kalktı.

Başta programın sunucusu Enis Arıkan olmak üzere ayağa kalkarak herkesi şaşırtan Nikki Wild, ‘Tarzını çok beğendiğim için ayağa kalktım’ diyerek herkesin merakını giderdi.

Benimle Söyle DJ Nikki Wild Kimdir?

DJ’i Nikki Wild, 1970 yılında İsviçre’de dünyaya geldi. Punk Levent veya Nikki Wild adıyla tanınan Levent Koçkar İstanbul Beyoğlu’nun tanınan simalarından birisidir.

Nikki ismi Mötley Crüe’nun basçısı Nikki Sixx’ten geliyor. Müzik Nikki’nin hayatına çok küçük yaşlarda girdi. Yedi yaşında Elvis Presley dinlemeye başladı. Beatles, Led Zeppelin derken punk, rock, heavy metal’le devam etti. Türkiye’ye döndükten sonra “Turizm ve otelcilik lisesini bitirdi. Yer yokluğundan, düğün salonlarında ya da Beyoğlu’ndaki sinemalarda düzenlenen heavy metal konserlerine gitmeye başladı.

1988 yazında Yeşilköy’de bir otelde cankurtaranlık yaptı. 19 yaşında Bodrum’da plaj işletti. Pek çok barda barmenlik, DJ’lik yaptı. Bir gün süren bir garsonluk macerası da oldu. Kliplerde oynadı. Siyaset Meydanı, Dr. Stress, A Takımı gibi tartışma programlarına çıktı. Şeytan Ayrıntıda Gizlidir adlı dizide satanist bir grubun lideri olarak da rol aldı.

Türkiye’ye konser vermeye gelen gruplara asistanlık yaptı. Nikki Wild radyo programları yapmaya devam ediyor.

Türkiye’de rock müzik severlerin yakından tanıdığı bir isim olan Nikki Wild, rock-metal camiasının ilgi çekici figürleri arasına girmiştir. Hayranları tarafından One Man Band olarak tanımlanan ve Glam Rock, 80’s Rock denince Türkiye’de akla ilk gelen isimlerden biri olmuştur.

Nikki Wild, son olarak Kanal D ekranlarında yayınlanan Benimle Söyle yarışmasında yüz jüri üyesinden biri olarak adından söz ettirmeyi başardı.