Benimle Söyle 2. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?


Güncelleme: 29 Mayıs 2019 : 11:19
0

Kanal D ekranlarında ilk bölümü ile çok konuşulan müzik ve yarışma programı Benimle Söyle’nin ikinci bölümü geliyor!

Sunuculuklarını Birce Akalay ve Enis Arıkan’ın birlikte üstlendiği Benimle Söyle programının ikinci bölümü ne zaman yayınlanacak?

Benimle Söyle yarışmasında ilk bölümün ardından yeni yarışmacıları ve yüz jüri üyesiyle kaldığı yerden heyecan devam ediyor.

Benimle Söyle yarışmasının ikinci bölümü 1 Haziran Cumartesi akşamı saat 20.00’de Kanal D ekranlarında izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor!

Bu haftanın en çok puan alan yarışmacısı kim olacak? Jüri, yarışmacılar hakkında ne yorum yapacak?

Benimle Söyle Jüri Üyeleri

100 kişilik jüriden öne çıkan isimler ise şöyle; Manga grubunun solisti Ferman Akgül, Kurtalan Ekspres’in kurucusu Ahmet Güvenç, Ayta Sözeri, Sattas grubunun solisti Orçun Sünear, duayen Türk müziği sanatçısı Melihat Gülses, gitarist Gür Akat, opera sanatçısı Cenk Bıyık, şarkıcı ve klip yönetmeni Metin Arolat, Dj Nikki Wild, operacı ikizler Sinem – Didem Balık, müzik prodüktörü Emrah Günkaya, stilist Çiğdem Doğu, trombon sanatçısı Su Doğan, sosyal medya fenomeni Caner Çalışır, müzikal oyuncusu Nebi Birgi, türkücü Hüseyin Kağıt, müzik okulu yöneticisi ve TV programcısı Yelda Kırçuval ve her biri farklı yetenek ve performanslara sahip olan şarkıcılar; Nuri Harun Ateş, Gülçin Ergül, Çağatay Akman, Can Oflaz, Genco Ecer, Ödül Turan, Seçil Gür, Ekin Su, Eylül Çekirge…

Benimle Söyle Nasıl Bir Yarışma?

rogram, yarışmacının şarkı söyleme ve sahne performansıyla karşısındaki 100 kişilik jüriyi etkilemesi, ayağa kaldırması ve kendisine eşlik ettirmesi üzerine kurulu. Yarışmacı, ayağa kaldırdığı her jüri için bir puan kazanacak ve en yüksek puan kazanan yarışmacılar finale gidecek.

Her bölümde 10 yarışmacı, jüriyi ayağa kaldırmaya ve kendisine eşlik ettirmeye çalışacak. Gecenin en çok jüri üyesini ayağa kaldıran yarışmacısı finalist olacak. İkinci ve üçüncü başarılı yarışmacı ise, yeni bir performansla kendi aralarında mücadele edecek. Kazanan, birinciyle birlikte finalist olacak.

Medyapım’ın hayata geçirdiği Benimle Söyle yarışması dünyanın en yeni ve popüler şarkı yarışmalarından “All Together Now” programının Türkiye uyarlaması olarak ekranlara geliyor.

Programın sunuculuğunu Enis Arıkan yaparken 100 kişiden oluşan büyük jürinin kaptanlığı ise ünlü oyuncu Birce Akalay’a emanet.