Benim Tatlı Yalanım’ın Ne Zaman Başlayacağı Açıklandı


Güncelleme: 24 Mayıs 2019 : 12:23
0

Başrollerinde Furkan Palalı ve Aslı Bekiroğlu’nu buluşturan Benim Tatlı Yalanım dizisi ile ilgili detaylar netleşmeye başladı.

Yaz sezonunda Star tv ekranlarında izleyici ile buluşacak olan Benim Tatlı Yalanım dizisi ne zaman başlayacak?

Dizilerin birer birer final ya da sezon finali yapmalarının ardından ekranlar yaz dizilerine kaldı. Yaz ekranının en iddialı dizileri arasında yer almasına kesin gözüyle bakılan dizilerden birisi de Benim Tatlı Yalanım.

Furkan Palalı, Aslı Bekiroğlu ve Lavinya Ünlüer’in başrollerinde yer aldığı Benim Tatlı Yalanım dizisi Star tv ekranlarında başlıyor.

İşte Yayın Saati ve Günü

Benim Tatlı Yalanım dizisinin 13 Haziran Perşembe akşamı saat 20.00’de Star tv’de ilk bölümüyle izleyiciyle buluşacak.

O3 Medya prodüksiyonluğunda hayata geçirilen Benim Tatlı Yalanım dizisinin yönetmen koltuğunu Barış Erçetin ve Cihan Vural paylaşıyor.

Benim Tatlı Yalanım Dizisini Konusu Ne?

Her şey karısı tarafından terk edilen Nejat’ın,(Furkan Palalı) annesini henüz hiç görmemiş olan kızına üzülmemesi için anlattığı “idare edecek” yalanlarla başlar. Fakat Kayra(Lavinya Ünlüer) büyüdükçe bu yalanlar içinden çıkılmaz bir hal alır. Annesinin ağzından yazdığı mektuplarla iyice köşeye sıkışan Nejat tam da her şeyin sonu geldi diye düşünürken, yolu beklenmedik bir şekilde Suna( Aslı Bekiroğlu) ile kesişir. Suna’nın hayatlarına girişi ile hem çaresiz baba Nejat’ın hem de artık annesinden başka bir şey istemeyen Kayra’nın dünyası tamamen değişir. Suna ve Nejat kendilerini hiç beklemedikleri tatlı bir oyunun içinde bulurlar.

Benim Tatlı Yalanım Oyuncu Kadrosu

Benim Tatlı Yalanım dizisinin başrollerinde romantik komedi dizilerinin aranılan ismi Furkan Palalı ve son olarak Jet Sosyete dizisinde rol alan Aslı Bekiroğlu yer alıyor. İkiliye çocuk oyuncu Lavinya Ünlüer eşlik edecek.

Benim Tatlı Yalanım dizisinde rol alacak diğer isimler ise Ahmet Saraçoğlu, Aslı İnandık, Sadi Celil Cengiz, Seda Türkmen, Cem Zeynel Kılıç ve Ali Yoğurtçuoğlu.

Benim Tatlı Yalanım Nejat Kimdir?

Nejat,( Furkan Palalı) tasarımını kendi yaptığı gözlüklerle uluslararası pazarda yer edinmiş, oldukça başarılı, yakışıklı, karizmatik bir adamdır. Gözü kızı Kayra’dan başkasını görmeyen Nejat, onun her şeyiyle kendisi ilgilenmektedir. Harika bir hayatı olan Kayra’nın tek eksiği annesinin yanında olmamasıdır Annesinin yüzünü hiç görmediği kızının üzülmemesi için ona anlattığı “idare edecek” yalanlar, Kayra(Lavinya Ünlüer) büyüdükçe içinden çıkılmaz bir hal alır. İyice köşeye sıkışan Nejat, ne yapacağını bilemez bir durumdadır.

Benim Tatlı Yalanım Suna Kimdir?

Suna ise (Aslı Bekiroğlu) akıllı, çocuk ruhlu, inaçtı ve lafını hiç sakınmayan babası ve kardeşleriyle yaşayan hayat dolu bir kızdır. Annesini küçük yaşta kaybetmiş olan çocukların her şeyleri babalarıdır. Turizm Otelcilik okuyan Suna, bir otelin roof barında çalışmaktadır. Evlenmek, aile kurmak, çocuk büyütmek onun hayalleri arasında değildir.

Ancak birbirinden tamamen farklı hayat süren bu ikilinin yolları beklenmedik bir şekilde kesişir. Suna’nın hayatlarına girişi ile hem çaresiz baba Nejat’ın hem de artık annesinden başka bir şey istemeyen Kayra’nın dünyası tamamen değişir. Suna ve Nejat kendilerini hiç beklemedikleri tatlı ve bir o kadar da zor bir oyunun içinde bulurlar.