Benim Tatlı Yalanım’dan Kötü Haber! Benim Tatlı Yalanım Final Yapıyor! Benim Tatlı Yalanım Son Bölüm Ne Zaman?


Güncelleme: 17 Aralık 2019 : 12:39
0

Star tv ekranlarında yaz dizisi olarak yayınlanan ve yeni sezonda da ekran macerasına devam eden Benim Tatlı Yalanım dizisinde sona gelindi!

Başrollerinde Aslı Bekiroğlu ve Furkan Palalı’nın yer aldığı Benim Tatlı Yalanım dizisi final yapma kararı aldı!

Uzun süredir reytinglerde bekleneni veremeyen dizi iki hafta sonra ekrana veda etmeye hazırlanıyor.

Ne Zaman Bitiyor?

Son olarak 26. Bölümü izleyici ile buluşan Benim Tatlı Yalanım dizisinin 28. Bölümde final yapacağı kesinleşti.

Oyuncular Veda Etmişti

Dizinin reytinglerinin son dönemde düşüşe geçmesinin ardından başroldeki oyuncular da birer birer diziye veda etmeye başlamıştı. Diziye önce Ege Kökenli veda etmiş, ardından da Ahmet Saraçoğlu ayrılmıştı.

Gün Değişikliği de kurtaramadı

Star tv ekranlarında Perşembe akşamları ekranlarda olan Benim Tatlı Yalanım dizisinin günü geçtiğimiz haftalarda değiştirilerek Cumartesi gününe alınmıştı. Ancak bu değişiklik de dizinin final yapmasını engelleyemedi.

Benim Tatlı Yalanım

Benim Tatlı Yalanım dizisinin başrollerinde romantik komedi dizilerinin aranılan ismi Furkan Palalı ve son olarak Jet Sosyete dizisinde rol alan Aslı Bekiroğlu yer alıyor. İkiliye çocuk oyuncu Lavinya Ünlüer eşlik etmekte.

Benim Tatlı Yalanım dizisinde rol alan diğer isimler ise Ahmet Saraçoğlu, Aslı İnandık, Sadi Celil Cengiz, Seda Türkmen, Cem Zeynel Kılıç ve Ali Yoğurtçuoğlu.

O3 Medya prodüksiyonluğunda hayata geçirilen Benim Tatlı Yalanım dizisinin yönetmen koltuğunu Barış Erçetin ve Cihan Vural paylaşıyor.

Benim Tatlı Yalanım Dizisinin Konusu Ne?

Her şey karısı tarafından terk edilen Nejat’ın,(Furkan Palalı) annesini henüz hiç görmemiş olan kızına üzülmemesi için anlattığı “idare edecek” yalanlarla başlar. Fakat Kayra(Lavinya Ünlüer) büyüdükçe bu yalanlar içinden çıkılmaz bir hal alır.

Annesinin ağzından yazdığı mektuplarla iyice köşeye sıkışan Nejat tam da her şeyin sonu geldi diye düşünürken, yolu beklenmedik bir şekilde Suna( Aslı Bekiroğlu) ile kesişir. Suna’nın hayatlarına girişi ile hem çaresiz baba Nejat’ın hem de artık annesinden başka bir şey istemeyen Kayra’nın dünyası tamamen değişir. Suna ve Nejat kendilerini hiç beklemedikleri tatlı bir oyunun içinde bulurlar.

Benim Tatlı Yalanım dizisinin son iki bölümü Cumartesi akşamları saat 20.00’de Star tv’de yayınlanacak.