Benim Tatlı Yalanım Saniye Kimdir? Aslı İnandık Kimdir? Hangi Dizilerde Rol Aldı?


Güncelleme: 21 Haziran 2019 : 12:52
0

Star tv ekranlarında yayınlanmaya başlayan Benim Tatlı Yalanım dizisi ikinci bölümüyle de adından söz ettirmeyi başardı.

Benim Tatlı Yalanım dizisinin ikinci bölümü 20 Haziran Perşembe akşamı saat 20.00’de Star tv ekranlarında izleyici ile buluştu.

Başrollerinden Aslı Bekiroğlu ve Furkan Palalı’yı buluşturan Star tv’nin romantik komedi türündeki yaz dizisi Benim Tatlı Yalanım genç ve güçlü oyuncu kadrosuyla da dikkat çekiyor.

Benim Tatlı Yalanım dizisinde son dönemin genç komedyenlerinden Aslı İnandık da rol alıyor. İnandık Saniye karakteri ile dizinin kadrosunda kendisine yer buldu.

Aslı İnandık Kimdir?

Aslı İnandık, 1989 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. 30 yaşındaki genç oyuncu Gazi Üniversitesi Müzik Bölümü’nde eğitim aldıktan sonra, Ankara Üniversitesi DTCF Oyunculuk Bölümü’nde de eğitim gördü. Menajer Ahad Kazmaz ile evli.

Sosyal Medyada Tanındı

Youtube kanalı açarak kısa sürede çok fazla takipçi edinen Aslı İnandık kısa sürede sosyal medya fenomeni olmayı başardı.

Gülse Birsel’in Dikkatini Çekti

2014 yılında ise Gülse Birsel’in teklifi üzerine Yalan Dünya dizisi ile ilk oyunculuk deneyimini yaşamıştır.

Star Tv ekranlarında yayınlanan; başrolü Berk Cankat, Özge Gürel, Canan Ergüder ve Mesut Akusta’nın paylaştığı Yıldızlar Şahidim dizisinin kadrosunda yer almakta, Feraye karakterini canlandırdı.

Show tv ekranlarında yayınlanan komedi programı Güldür Güldür Show’da oyuncu olarak yer aldı.

Şu sıralar Star Tv ekranlarında yayınlanan Benim Tatlı Yalanım dizisinde Saniye karakterine hayat vermektedir.

Aslı İnandık kim? Aslı İnandık kaç yaşında? Aslı İnandık eşi kim? Aslı İnandık Evli mi? Benim Tatlı Yalanım Saniye kim? Aslı İnandık sevgilisi kim? Aslı İnandık evli mi? Aslı İnanık çocuğu var mı? Aslı İnandık kiminle evli? Aslı İnandık düğünü ne zaman oldu?

Benim Tatlı Yalanım Saniye Kimdir?

Benim Tatlı Yalanım dizisinde, Aslı İnandık’ın canlandırdığı Saniye karakteri Aslı Bekiroğlu’nun hayat verdiği Suna’nın ablası rolünde izleyici karşısına çıkıyor. Saniye evin ve kahvenin çekip çeviren açık sözlü, güzel ve hamarat ablasıdır.

Benim Tatlı Yalanım Dizisini Konusu Ne?

Her şey karısı tarafından terk edilen Nejat’ın,(Furkan Palalı) annesini henüz hiç görmemiş olan kızına üzülmemesi için anlattığı “idare edecek” yalanlarla başlar. Fakat Kayra(Lavinya Ünlüer) büyüdükçe bu yalanlar içinden çıkılmaz bir hal alır. Annesinin ağzından yazdığı mektuplarla iyice köşeye sıkışan Nejat tam da her şeyin sonu geldi diye düşünürken, yolu beklenmedik bir şekilde Suna( Aslı Bekiroğlu) ile kesişir. Suna’nın hayatlarına girişi ile hem çaresiz baba Nejat’ın hem de artık annesinden başka bir şey istemeyen Kayra’nın dünyası tamamen değişir. Suna ve Nejat kendilerini hiç beklemedikleri tatlı bir oyunun içinde bulurlar.