Benim Tatlı Yalanım Hangi Kanalda? Benim Tatlı Yalanım Oyuncu Kadrosu


Güncelleme: 13 Haziran 2019 : 15:15
0

Yaz dizileri arasında yerini almaya hazırlanan Benim Tatlı Yalanım ilk bölümüyle izleyici ile buluşuyor.

Başrollerinde Furkan Palalı ve Aslı Bekiroğlu’nu buluşturan Benim Tatlı Yalanım dizisi ilk bölümü ile ekranlara geliyor.

Benim Tatlı Yalanım dizisinin ilk bölümü 13 Haziran Perşembe akşamı saat 20.00’de Star tv ekranlarında dizi severlerle buluşacak.

Furkan Palalı’nın hayat verdiği Nejat ile Aslı Bekiroğlu’nun canlandırdığı Suna karakterinin masum bir yalanla başlayan aşk hikayelerini konu alan Benim Tatlı Yalanım reyting listelerinde kendisine iyi bir yer bulabilecek mi?

Benim Tatlı Yalanım kim kimdir? Benim Tatlı Yalanım Nejat Kim? Benim Tatlı Yalanım Suna Kim? Benim Tatlı Yalanım oyuncuları kimler? Benim Tatlı Yalanım nerede çekiliyor? Benim Tatlı Yalanım neyi anlatıyor? Benim Tatlı Yalanım hangi kanalda? Benim Tatlı Yalanım yayın günü ne?

Benim Tatlı Yalanım Oyuncu Kadrosu

Benim Tatlı Yalanım dizisinin başrollerinde romantik komedi dizilerinin aranılan ismi Furkan Palalı ve son olarak Jet Sosyete dizisinde rol alan Aslı Bekiroğlu yer alıyor. İkiliye çocuk oyuncu Lavinya Ünlüer eşlik edecek.

Benim Tatlı Yalanım dizisinde rol alacak diğer isimler ise Ahmet Saraçoğlu, Aslı İnandık, Sadi Celil Cengiz, Seda Türkmen, Cem Zeynel Kılıç ve Ali Yoğurtçuoğlu.

O3 Medya prodüksiyonluğunda hayata geçirilen Benim Tatlı Yalanım dizisinin yönetmen koltuğunu Barış Erçetin ve Cihan Vural paylaşıyor.

Benim Tatlı Yalanım Dizisini Konusu Ne?

Nejat Yılmaz, kızı Kayra’yla birlikte mutlu bir hayat sürmektedir. Kayra’nın annesi Aylin, Kayra daha bebekken onları terk etmiş, Nejat da küçük kızı terk edilmenin acısını çekmesin diye, annesinin Afrika’da çok önemli görevleri olduğunu söylemiş ve senelerce kızına annesinin ağzından mektuplar yazmıştır. Kayra’nın 6. Yaş doğum günü yaklaşırken, Nejat, Kayra’nın annesi doğum gününde gelmesini beklediğini öğrenir. Nejat, Kayra’yı bu düşüncesinden uzaklaştırmaya çalışsa da küçük kız büyük bir hevesle annesinin geleceğine inanmaktadır. Çaresiz kalan Nejat, senelerdir konuşmadığı eski karısı Aylin’e ulaşmaya çalışır.

Suna Doğan, uzun zamandır gerçekleştirmeye çalıştığı hayaline ulaşmak üzeredir. Küçük bir çocukken kaybettiği annesinin muhallebici dükkanını yeniden açacak, annesinin hatırasını yaşatacaktır. Abisi Rafet’in aldığı borç yüzünden aile yadigari kahvehanelerine haciz gelmesiyle Suna’nın bütün hayalleri bir avuç toza dönüşür. Suna ve ailesi, ailenin ekmek teknesini kaybetmemek için birkaç gün içinde 200 bin TL bulmak zorundadır. Tüm aile kara kara bir çıkış yolu ararken, reklam filmi için mekan bakmakta olan Nejat’ın yolu kahvehaneye düşer. Suna, Nejat’ın kahvehaneyi almak isteyen aç gözlü bir iş adamı olduğunu zannedince Nejat’ı kovmaktan beter eder. Suna daha sonra Nejat’ın kim olduğunu öğrenir ve yaptıkları yüzünden pişman olur. Eğer Nejat kahvehaneyi reklam filmi için kiralarsa paranın en azından bir kısmını elde edeceğini düşünür. Ablası Saniye ve en yakın arkadaşı Burcu’nun gazıyla Nejat’tan özür dilemek üzere yola çıkar.

Bu sırada Nejat, eski karısı Aylin’in gelmeyeceğinden emin olmuş, kızı Kayra’ya gerçeği söylemek üzere hazırlık yapmaktadır. Kayra’nın yıkılacağını düşünen Nejat perişan bir haldeyken Suna elinde özür dileme pastasıyla, kapısında belirir. Suna, kendini zorla içeri davet ettirir ve beraberinde gelişen olaylar Suna ve Nejat’ın kontrolünden çıkar. Sabah olduğunda Suna ve Nejat’ı yeni bir sürpriz beklemektedir. Kayra, doğum günü sabahında evinde gördüğü Suna’yı annesi Aylin zanneder. Bu yanlış anlaşılma Suna ve Nejat’ı hiç ummadıkları bir evcilik oyununun içine düşürür.