Benim Tatlı Yalanım Dizisinin Yayın Günü Değişti! Benim Tatlı Yalanım Yeni Bölüm Ne Zaman?


Güncelleme: 27 Eylül 2019 : 13:14
0

Star tv ekranlarının romantik komedi dizisi Benim Tatlı Yalanım’da flaş değişiklik!

Başrollerinde Furkan Palalı ve Aslı Bekiroğlu’nu buluşturan yaz dizisi olarak başlayıp yeni yayın sezonunda da devam kararı alan Benim Tatlı Yalanım’ın günü değişti!

Star tv ekranlarında Perşembe akşamları ekranlarda olan Benim Tatlı Yalanım dizisi artık Cumartesi günleri yayınlanacak.

Benim Tatlı Yalanım’ın günü değiştikten sonra yayınlanacak ilk yeni bölümü 28 Eylül Cumartesi günü saat 20.00’de Star tv ekranlarında olacak.

Mucize Doktor Etkisi Mi?

Perşembe akşamları atv ekranlarında Bir Zamanlar Çukurova ve Fox tv ekranlarında reyting listelerini alt üst ederek yayınlanmaya başlayan Mucize Doktor dizilerinin karşısında geriye düşen Benim Tatlı Yalanım yeni yayın gününde neler yapacak?

Benim Tatlı Yalanım’ın Yeni Bölümünde Neler Olacak?

28 Eylül Cumartesi akşamı yeni bölümü ile ekranlarda olmaya hazırlanan Benim Tatlı Yalanım’ın yeni bölümünde, Nejat, yıllar sonra Aylin’le karşılaşıyor.

Kayra’nın mektup bırakıp, ortadan kaybolması Nejat ve Suna’yı şoke eder. Ancak asıl şoku, Kayra eve dönünce yaşayacaklardır çünkü Kayra’yı eve Aylin getirir.

Nejat, yıllar sonra Aylin’le karşılaşmaktan çok rahatsız olur. Üstelik sinsice hayatlarına sızıp, çoktan Kayra’yla tanışmıştır bile… Aylin ise Nejat’ın, Kayra’ya nasıl böylesine büyük bir yalan söylediğini sorgular.

Suna, Aylin’in boşanma davasına gelmeme sebebini öğrenirken, Kayra, babasının ‘Suna’ isminde birine aşık olduğunu duyar ve Suna’nın kim olduğunu öğrenmek için harekete geçer.

Benim Tatlı Yalanım Aylin Kimdir?

Ege Kökenli’nin canlandırdığı Aylin karakteri, hem Nejat hem de Suna’nın hayatında tüm dengeleri alt üst edecek. Aylin’in beklenmedik dönüşü geçmişte yarım kalan hesapların tek tek ortaya çıkmasına neden olacak.

Ege Kökenli Kimdir?

Ege Kökenli, 20 Mart 1993 yılında Kırklareli’de dünyaya geldi. 26 yaşındaki genç oyuncu Balık burcu. miştir. Ege Kökenli, 1,68 metre boyunda, 54 kilo.

Liseye kadar Kırklareli’nde yaşadı. Daha sonra bir Fransız Lisesinde eğitim görmek için İstanbul’a geldi. 5 yıl boyunca Fransızca performans gösteren ve konserler veren tiyatro ekibinin bir üyesiydi. İlk televizyon dizisi, 11 yaşındayken “En İyi Arkadaşım” oldu.

Eğitimini Haliç Üniversitesi’nde Konservatuar Eğitimi alarak tamamlamıştır. 2004 yılında rol aldığı En İyi Arkadaşım dizisi ile ilk oyunculuk deneyimini yaşayan Ege Kökenli; Anadolu Kaplanı, Yahşi Cazibe, Öğretmen Kemal, Çalıkuşu, Çiçek, Asla Vazgeçmem ve Güneşin Kızları dizilerinde rol alarak tanınırlığını arttırdı.

Son olarak FOX TV ekranlarında yayınlanan Yasak Elma dizisinde Yağmur karakterine hayat verdi.