BENİM TATLI YALANIM DİZİSİNDEN BÜYÜK BAŞARI!


Güncelleme: 24 Ağustos 2019 : 00:29
0

Başrollerini Furkan Palalı ve Aslı Bekiroğlu’nun paylaştığı, Star tv’nin yaz ekranında Perşembe akşamları seyirciyle buluşan Benim Tatlı Yalanım dizisi, kısa sürede sağladığı büyük başarısıyla dikkat çekiyor. İşte detaylar….

REYTİNGLERDE BİRİNCİ OLDU!

Ayrı dünyaya ait insanlar olan Nejat ve Suna’nın masum görünen bir yalanla başlayan, sürprizlerle dolu hikâyesini konu alan “Benim Tatlı Yalanım” dizisi dün akşam yayınlanan 10.bölümüyle reytingleri alt üst etti. Tüm kişilerde %4.33 izlenme oranı ve 14,54 izlenme payı alırken, AB Sosyal Statü’de %4,09 izlenme oranı ve 15.27 izlenme payı ile en çok izlenen dizi unvanını kimseye kaptırmadı.

KIŞIN DEVAM ETMESİ PLANLANIYOR!

Yaz dizisi olarak başlayan yapımların pek çoğu sezona başlamadan final yaparken, Benim Tatlı Yalanım dizisinin başarısı pek çok izleyiciyi şaşırttı. Reytingleri bu şekilde devam ederse, yapımın kış sezonunda da ekran karşısındaki yerini alacağı anlaşıldı. Üstelik önceki yaz dönemi dizilerinin Star ekranında kalıcı bir yer edinmesi kolay olmamıştı. Şimdi Benim Tatlı Yalanım son bölümde neler olmuştu? Hatırlayalım..

10.BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Suna Nejat’a aşkını itiraf ettiği mektubu verdiğini zannederek zor bir güne uyandı. Fakat Nejat’a verdiği mektup yanlıştı. Kendisini büyük bir tehlikenin beklediğinden habersizdi. Gerçek kimliği Hande’nin eline geçti ve Hande Suna’nın oyununu öğrendi. Hande ise bu kozu rakibinin yüzüne vurmadan önce tadını çıkarmayı tercih etti. Hande’nin aslında kim olduğunu ve kimlerin bu yalana ortaklık ettiğini tek tek öğrendi. Tüm bunlar yaşanırken, Şevket’in kalp spazmı geçirmesi karşısında, aile seferberlik ilan etti.

YENİ BÖLÜMDE NEJAT HESAP SORUYOR!

Benim Tatlı Yalanım, çok bekletmeden 11.bölüm ön izlemesini de dün akşam yayınladı. Tanıtım da Nejat’ın Suna’ya hesap sorması öne çıktı. Suna’yı bir yere çağırarak, “Bana yalan söyledin dimi. Bugün sana telefon geldiğinde nasıl panik yaptığını gözlerimle gördüm. Senin özel hayatın benim zerre umrumda değil. Ben Kayra’yı düşünüyorum.” İfadelerini kullanması merak uyandırdı. Ayrıca izleyiciler sosyal medya üzerinde Suna’nın Hande karşısında sessiz kalmasına tepki göstermekten de çekinmedi.

11.bölüm tanıtımı için tıklayınız.