Benim Adım Melek Geliyor! Benim Adım Melek Hangi Kanalda? Benim Adım Melek Konusu Ne?


Güncelleme: 2 Ağustos 2019 : 23:12
0

Yeni sezonda televizyon ekranının dikkat çeken yapımları arasında yer alması beklenen Benim Adım Melek dizisinden ilk görseller yayınlandı.

Başrolünde Nehir Erdoğan’ın yer alacağı Benim Adım Melek dizisi Trt ekranlarında yeni sezonda izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor.

Benim Adım Melek Oyuncuları

Benim Adım Melek dizisinde Nehir Erdoğan’ın yanı sıra; Kutsi, Mustafa Mert Koç, Rabia Soytürk, Kaan Çakır, Ece Özdikici, Zeyno Eracar, Nizam Namidar, Zeynep Özder Birde, Ulvi Kahyaoğlu, Hande Kaptan, Muharrem Türkseven, Poyraz Ar ile birlikte usta oyuncular Orhan Güner ile Şerif Sezer de yer alıyor.

Benim Adım Melek Dizisi Künye

Sezonun en iddialı projeleri arasında gösterilen Benim Adım Melek dizisi Üs Yapım prodüksiyonluğunda hayata geçiriliyor. Yönetmen koltuğunda Cem Akyoldaş’ın oturduğu dizinini senaryosunu ise Nilüfer Özçelik ile Berfu Ergenekon birlikte kaleme alıyor. Dizinin yapımcısı ise Süreyya Yaşar Önal.

Benim Adım Melek Dizisinin Konusu Ne?

Dizi genç bir kadının bir hayatı yeni baştan inşa etme hikayesini konu alıyor.

Benim Adım Melek Nerede Çekiliyor?

Benim Adım Melek dizisinin yurt dışı sahnelerinin çekimleri Belgrad’da gerçekleştirildi.

Benim Adım Melek Dizisi Ne Zaman Başlıyor?

Yeni televizyon sezonunun başlaması ile birlikte Trt ekranlarında boy göstermesi beklenen Benim Adım Melek dizisinin yayın günü ve yayın tarihi henüz açıklanmadı.

Nehir Erdoğan Kimdir?

Nehir Erdoğan, 16 Haziran 1980 tarihinde İzmir’de dünyaya geldi. Güzel oyuncu 1.74 boyunda ve 51 kilo. İkizler burcu olan Nehir Erdoğan Malatya’lı.

1998-2002 yılları arasında Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari İlimler Fakültesi İşletme Bölümü’nde okudu. Ardından yine aynı üniversitenin Sosyal Bilimler Enstitüsü Radyo Televizyon ve Sinema bölümünde okudu.

Nehir Erdoğan televizyona hayatına TRT 1’de yapmış olduğu sunuculuk ile başladı. 2001-2003 yılları arasında canlı yayınlanan Telepazar isimli programda sanat, müzik ve kültür haberleri sunmuştur. Ardından ilk dizi projesi olan ve 2002-2004 yılları arasında yayınlanan Koçum Benim adlı dizide Pelin karakterini canlandırmıştır.

Bugüne kadar Estağfurullah Yokuşu, Yabancı Damat, Tatlı Bela Fadime, Ay Işığı, Avukatlar, Aşk Bir Hayat, Son ve Reaksiyon gibi projelerde rol aldı.

Son olarak Kanal D ekranlarında yayınlanan İkizler Memo Can adlı dizide Melek karakterine hayat verdi.