Benim Adım Melek Dizisinin Başlangıç Tarihi Belli Oldu! Benim Adım Melek Dizisi Oyuncu Kadrosu


Güncelleme: 18 Eylül 2019 : 14:16
0

Trt ekranlarının yeni sezonda en iddialı yapımlarından biri olarak gösterilen Benim Adım Melek dizisinin ilk bölümünün ne zaman yayınlanacağı belli oldu.

Başrollerinde Nehir Erdoğan, Kutsi ve Mustafa Mert Koç gibi isimlerin yer aldığı Benim Adım Melek dizisi yayın hayatına hazır!

Uzun süredir çekimleri yapılan dizinin ilk bölümünün Trt ekranlarında 25 Eylül Çarşamba günü saat 20.00’de izleyici ile buluşacağı açıklandı.

Benim Adım Melek Dizisi Konusu Ne?

Benim Adım Melek dizisi, Melek’in ailesi ve çocuklarıyla hayatını yeni baştan inşa etmesini konu alıyor. Dizide bir annenin ayakta kalma çabası ve üç çocuğuyla verdiği yaşam mücadelesine dikkat çekiliyor.

Melek, yaşadıklarından dolayı üç çocuğuyla baba ocağına dönerken bir yandan gözü yükseklerde olan kızı Defne’nin (Rabia Soytürk) başına buyrukluğu ve isyankarlığıyla mücadele edip, diğer yandan oğlu Kerem’in (Ulvi Kahyaoğlu) futbol sevdası yüzünden başına gelenlerle ve kavgacı tavırlarıyla uğraşacak.

Küçük oğlu Seyit Ali (Poyraz Ar) ise her durumda mutlu olacak bir şey bulan hayat dolu karakteriyle her daim annesinin neşe kaynağı olmayı başaracak.

Benim Adım Melek Oyuncu Kadrosu

Benim Adım Melek’in başrollerini Nehir Erdoğan, Kutsi, Mustafa Mert Koç ve Rabia Soytürk’ün paylaşırken Kaan Çakır, Ece Özdikici, Zeyno Eracar, Nizam Namidar, Zeynep Özder Birde, Ulvi Kahyaoğlu, Hande Kaptan, Muharrem Türkseven, Poyraz Ar ve usta oyuncu Şerif Sezer dizinin kadrosunda yer alıyor.

Benim Adım Melek Dizisi Künye

Sezonun en iddialı projeleri arasında gösterilen Benim Adım Melek dizisi Üs Yapım prodüksiyonluğunda hayata geçiriliyor. Yönetmen koltuğunda Cem Akyoldaş’ın oturduğu dizinini senaryosunu ise Nilüfer Özçelik ile Berfu Ergenekon birlikte kaleme alıyor. Dizinin yapımcısı ise Süreyya Yaşar Önal.

Nehir Erdoğan Kimdir?

Nehir Erdoğan, 16 Haziran 1980 tarihinde İzmir’de dünyaya geldi. Güzel oyuncu 1.74 boyunda ve 51 kilo. İkizler burcu olan Nehir Erdoğan Malatya’lı.

1998-2002 yılları arasında Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari İlimler Fakültesi İşletme Bölümü’nde okudu. Ardından yine aynı üniversitenin Sosyal Bilimler Enstitüsü Radyo Televizyon ve Sinema bölümünde okudu.

Nehir Erdoğan televizyona hayatına TRT 1’de yapmış olduğu sunuculuk ile başladı. 2001-2003 yılları arasında canlı yayınlanan Telepazar isimli programda sanat, müzik ve kültür haberleri sunmuştur. Ardından ilk dizi projesi olan ve 2002-2004 yılları arasında yayınlanan Koçum Benim adlı dizide Pelin karakterini canlandırmıştır.

Bugüne kadar Estağfurullah Yokuşu, Yabancı Damat, Tatlı Bela Fadime, Ay Işığı, Avukatlar, Aşk Bir Hayat, Son ve Reaksiyon gibi projelerde rol aldı.

Son olarak Kanal D ekranlarında yayınlanan İkizler Memo Can adlı dizide Melek karakterine hayat verdi.