Beni Affet 1177. Bölüm Özeti Neler Olacak? 5 Mayıs Cuma Tüyoları


Güncelleme: 3 Mayıs 2017 : 16:15
12

Beni Affet 1177. Bölüm Özeti Neler Olacak? 5 Mayıs Cuma Tüyolarını sizler ile ilk olarak paylaşmak istiyoruz. Sevilerek izlenen Beni Affette bu hafta oldukça hareketli geçecek. Tüm sitelerden önce buradan dizihaberci.com farkıyla özet ve tüyoları okuyabilirsiniz.. İşte bu haftanın genel görünümü:

Cüneyt’in Feride’yi geri kazanmak için yaptığı son hamle hem Feride’ye yaptığı hatayı anlamasına hem de onu kaybetmesine neden olmuştur. Feride’yi bir karar anında gören Yaman ona tamam mı devam mı diye soracaktır.  Nikah masasında son ana kadar bekleyecektir ve Feride kendisine yapılanları unutmamıştır ama daha da önemli bir şey vardır o Yaman’ı gerçekten sevmektedir ve Evet der. Yaman’la evlenir…

Cüneyt paramparça olurken arkasında bir enkaz ve Melis vardır. Banu Cüneyt ve Feride arasında geçen bu konuşmaları Melis’e yetiştirdiğinde yer yerinden oynar. Çünkü Feride artık melis için kurtulunması gereken biridir ve bunun hesabını verecektir. Öte yandan Yaman’la Feride balayına gitmişlerdir ve iki aşık hayatlarında yeni bir sayfa açmışlardır.

Murtaza kötülüklerinde sınır tanımamaktadır. Bahar’ı kaçırmıştır ve onu koz olarak kullanmaya kararlıdır. Bahar’a karşılık Gülüm’ü ister Ateş’den ve her şey daha da karışırken sevgi olan biteni öğrenir. Kızının kaçırılması sevgiyi perişan eder. Bahar Murtaza nın elinden tam kurtulacakken  bıçaklanmıştır. Bıçaklanma sonucu neler olacağı merak konusu olmuştur.

Kader ve Neriman yan yana bir gariptir. Neriman Kader’i oğluna geri kazandırmak için hamle üstüne hamle yaparken asıl önemli olan ceylan ve karnındaki çocuktur. İkili bu gerçeği ortaya çıkarmak için harekete geçerler.. Anne karnında dna testi için büyük bir oyuna bulaşırlar… Beni Affet 1177. Bölüm Özeti Neler Olacak? 5 Mayıs Cuma Tüyoları hakkındaki yorum ve görüşlerinizi bekliyoruz..

12 YORUMLAR

  1. bence dizi guzel izlerliyor ancak soyle bir sorun var ki:diğer sitelerden okuduguma göre,bahara olanlardan ates sorumlu tutulacak.bu saçma.ates, kardesini kurtarmak için neler çekti.sevgi bunu anlamalı bence.feryam cephesine geçecek olursak:feride ve yaman askına zarar vermeye çalısanlar hep aksi ile karsılasacaklar yazıyordu diğer sayfalarda.hatta cuneytin(murat danacı)diziden ayrılma ihtimalının oldugu bile yazılıydı.dizi bence gerçekten hos ve hos ilerlior ancak,atese uzuluyorum kardesi için yaptıkları karsılıksız kalmamalı.bu saçma,hemde çok.bence(tabii ki senaristlere sonsuz saygı duyuyorum ama)kayacanlar atesin kendi ogulları oldugunu oğrenmeli ve buna asırı değil hos bir tepkı vermeliler.benim dusuncem.cünkü beni affet 6 sezondur bahar ve kemal ile ayakta kalan bir dizi,kemal oldu reytringlerde oldu.taa ki feryama kadar. tolga akman (yaman)geleli reytingler ytukselıste.aynı sey ates ve gulum için de geçerli. benim fikrim bu kadar. sevgilerim beni affete.:)=

  2. Ya yeter artik ceylanin cocugu alperden oldu beli olsun ne pis bi insanmis su ceylan filis belasi nefret ediyorum ya oldan on guzelide feride ve yaman olsu kader artik yigitle evlensin gullum ve ates aynen evlensin murtaza kart koroz gebersin banu cadisi ceylan ve filiz kickin diziden yeni dizi kendine geliyo ve ates sevgi nin olu oldugu ciksin ortaya iyi gidiyo dizi

  3. Murtaza pisligi ve filiz ciksin filiz koskocaman kadin ilin amaminin koynuna girmis gibi yapiyo filiz murtaza ceylan ciksinar dogurdu ceylan dna testi daha kolaylasti nerimanin kadere ihtiyaci kalmadi

  4. Büyük bir zevkle izledik ama sıktı artık üstü örtülü çok konu var ortaya çıkmamış neden hep kötüler yaşıyor iyiler ölüyor bitirin artık .

  5. bence feride yaman çok yakisiyor murtazadan nefret ediyorum filmden çıksın ateşle gülüm çok tatli <3

  6. Beni affet süper bir dizi. Birara düşüşe geçmişti ama feride ve yaman aşkı ile ateş ve gülümün aşkı dizinin tadı tuzu oldu. Ceylanın maskesi en kısa zamanda düşsün. Kader mahire asla dönmesin. Kader ile yiğitin kimyası uyuyor bence. Onlar evlensin. Feride malları kesinlikle banuya kaptırmasın. Onun ne hakkı var. Onlar yamana ait. En kısa zamanda banunun entrikaları da ortaya çıksın. Çok uzatmayın lütfen. Sabırsızlanıyoruz.

Comments are closed.