Behzat Ç Hangi Kanalda Yayınlanacak? Behzat Ç’nin Yeni Sezonunda Yer Alan Canan Ergüder Hangi Karakterle Karşımıza Çıkacak?


Güncelleme: 30 Mayıs 2019 : 14:27
0

Emrah Serbes’in Behzat Ç. kitabından uyarlanan ‘’Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi’’ dizisi için yeni sezonu için kollar sıvandı. Ankara’da çekimleri başlayan diziden ilk görüntüler gelmeye başladı. Canan Ergüder dizide hangi karaktere can verecek? Dizinin eski oyuncularından Canan Ergüder’in yeni kadroda yer alması sosyal medyada çok konuşuldu. 6 yıl önce önce yayınlanan Behzat Ç serisinde ölerek diziye veda eden Canan Ergüder yeni sezonda dizinin yeni kadrosunda yer alması “hortladı mı dedikodularına” sebep oldu.

Televizyon ekranlarında yayınlanan ve yayınlandığı dönemde sevilerek izlenen oyuncularının fenomen dizinin bitmesi ile izleyenleri çok üzülmüştü. Fenomen dizi yeniden çekiliyor. Sevilerek izlenen Behzat Ç’nin çekimleri başladı. Oyuncu kadrosunda netleşen dizinin hangi kanalda yayınlanacağı ise merak konusuydu.

Behzat Ç Hangi Kanalda Yayınlanacak?

Televizyon da yayınlanmayacağının yeni sezonda Behzat Ç’nin  internette platformu olan BluTv de  yayınlanacak. Yeni sezonu BluTV de yayınlanmaya başlayacak.

İlk sezonu 40 dakikalık  bölümden oluşacak. Senaryosu Ercan Mehmet Erdem tarafından kaleme alınacağı  dizinin yönetmen koltuğunda ise Serdar Akar’ın oturacak.

Canan Ergüder Hangi Karakterle Karşımıza Çıkacak?

Daha önce televizyonda yayınlanan versiyonda Savcı Esra karakterine can veren Canan Ergüder dizinin finaline az kala ölerek diziye veda etmişti. Şimdi yeniden çekimlerine başlanan dizinin oyuncu kadrosunda Canan Ergüder’in yer alması akıllara hangi karaktere can verecek yoksa Savci Esra ölmedi mi sorularını getirdi.

Canan Ergüder Behzat Ç’ ye sürpriz bir rol ile geri dönüyor. Netleşen isimlerden biri de Canan Ergüder oldu. Behzat Ç dizisini sıkı takip edenler, dizinin yeni sezonunu heyecanla bekliyor.