Behzat Ç. Dizisine Sürpriz Oyuncu! Behzat Ç.’ye Katılan Ünlü Kadın Oyuncu Kim?


Güncelleme: 21 Haziran 2019 : 17:19
0

Önümüzdeki günlerde Blutv üzerinden izleyici ile buluşmaya hazırlanan Behzat Ç. Dizisinin kadrosu şekillenmeye devam ediyor.

Star tv’de yayınlandığı dönem ekranın fenomen işleri arasına giren Behzat Ç. Dizisi yeniden izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor.

Başrollerinde Erdal Beşikçioğlu, Nejat İşler, Canan Ergüder Ece, Ahu Türkpençe, Güven Kıraç gibi isimlerin yer aldığı Behzat Ç. Dizisinin yeni bölümlerinde sürpriz bir isim daha kadroya eklendi.

İşte O Ünlü İsim

Yayın tarihi henüz belli olmayan Behzat Ç. Dizisinin oyuncu kadrosuna son olarak başarılı aktrist Belçim Bilgin katıldı. Belçim Bilgin dokuz bölümden oluşacak yeni sezonda bir payvon şarkıcısına hayat verecek.

Çekimler Tamamlandı

Behzat Ç. Dizisinin dokuz bölümden oluşacak yeni sezonunun çekimleri tamamlandı. Blu tv ekranlarında yayınlanacak olan dizinin yayın tarihi henüz açıklanmadı.

İnternet üzerinden dizi izleme platformu olan BluTV’de yeni bölümleri yayınlanacak olan Behzat Ç dizisi 40 dakikalık dokuz bölümden oluşacak. Blu TV’den yapılan açıklamada yeni bölümlerin Temmuz ayı içerisinde yayınlanması bekleniyor.

Behzat Ç. Dizisi Oyuncu Kadrosu

Blu tv özel yapımı olarak izleyici ile altı yıl aradan sonra yeniden buluşmaya hazırlanan Behzat Ç. dizisinde oynayacak isimler belli olmaya başladı.

Erdal Beşikçioğlu’nun başrolünde yer alacağı dizide Savcı Esra karakterine hayat veren Canan Ergüder Ece kısa bir rolle yer alıcak. Behzat Ç. dizisinde Şevket karakterini canlandıran usta aktör Ege Aydan da yeni bölümlerde görünecek isimlerden biri. Öte yandan Serhat Müdür karakteriyle diziye yeni katılan Ertuğrul Şakar kadroda dikkat çeken isimlerden biri.

Behzat Ç’nin yeni sezonunda yer alacak diğer isimler Nejat İşler, Ahu Türkpençe, Güven Kıraç, İnanç Konukçu ve Atılay Uluışık olacak. Diziye son katılan isimler ise Akbaba rolü ile tanınan Berkan Şal, Tahsin Amir rolüyle Eray Eserol ve Şule karakteriyle Ayça Eren oldu.

Belçim Bilgin Kimdir?

Belçim Bilgin, 31 Ocak 1983 tarihinde Ankara’da dünyaya geldi. 36 yaşındaki güzel oyuncu Kova burcu. Oyuncu yapımcı ve yönetmen Yılmaz Erdoğan ile yaptığı evliliğinden Rodin adında bir oğlu var. Ünlü çift geçtiğimiz aylarda ayrıldı.

2002 yılında Ankara’da Hacettepe Üniversitesi Bilgi-Belge Yönetimi Bölümü’nde okumaya başladı. Bu sıralarda lise yıllarından beri tiyatrocu olmak isteyen Belçim Bilgin, bir arkadaşının vasıtasıyla Yılmaz Erdoğan’la tanıştı. Yılmaz Erdoğan’ın ders verdiği Beşiktaş Kültür Merkezi (BKM) Workshop’lara katıldı. Bu olaydan sonra “Sıfır Kilometre” adlı sinema filminde oynayan Belçim okulunu dondurup Paris’e yerleşti. Paris’de iki sene kalan Belçim “Dol” adlı filmde de rol aldı. 2006 yılında Türkiye’ye döndü. 2006 yılında Yılmaz Erdoğan’la evlendi.

Iraklı Kürt yönetmen Hiner Saleem`in filmi ‘Sıfır Kilometre’de başrol oynayan Belçim Bilgin, Cannes Film Festivali’ne katıldı.

Rol Aldığı Yapımlar

2015 – Annemin Yarası (Sinema Filmi)
2014 – Çalsın Sazlar (Sinema Filmi)
2014 – Sadece Sen
2013 – Kelebeğin Rüyası
2012 – Sessiz
2012 – Gergedan Mevsimi
2011 – Kurtuluş Son Durak
2011 – Keşanlı Ali Destanı
2011 – Aşk Tesadüfleri Sever
2009 – Güldünya
2008-2009 – Yol Arkadaşım
2008 – Güz Sancısı
2007 – Dol
2006 – Hatırla Sevgili
2005 – Sıfır Kilometre