Behzat Ç. Başladı! BluTv İlk Bölümü Ücretsiz Yayınlıyor! Behzat Ç. İlk Bölüm Yayınlandı


Güncelleme: 25 Temmuz 2019 : 16:15
0

İnternet üzerinden yayın yapan Blutv’de yeniden yayınlanmaya başladı.

Başrolünde Erdal Beşikçioğlu’nun yer aldığı fenomen dizi Behzat Ç.: Bir Ankara Polisiyesi yeni bölümleri ile BluTv’de yayın hayatına yeniden başladı.

Blutv, dizinin ilk bölümünü ücretsiz olarak izleyiciler ile buluşturarak herkesi şaşırttı. İnternet üzerinden ücretli olarak yayın yapan bir platform olan Blutv Behzat Ç. Hayranlarına özel olarak ilk bölümü ücretsiz yayınladı.

Her bölümü 45 dakikadan oluşacak olan Behzat Ç.’nin yönetmen koltuğunda Serdar Akar oturmakta.

Star tv ekranlarında yayınlandığı dönemde büyük yankı uyandıran ve fenomen diziler arasında giren Behzat Ç. yeni bölümleri ile yeniden hayranlarının karşısına çıktı.

Gala Gecesi Düzenlendi

Öte yandan, Behzat Ç.: Bir Ankara Polisiyesi dizisinin galası da, dün akşam gerçekleştirildi.

6 yıl aradan sonra BluTV’nin özel projesi olarak geri dönen ve bugün ilk bölümü yayınlanmaya başlayan fenomen dizi ‘Behzat Ç.: Bir Ankara Polisiyesi’nin galasına dizinin oyuncularından Erdal Beşikçioğlu, Canan Ergüder, Güven Kıraç, Belçim Bilgin, Berkan Şal, Kemal Burak Alper, Hüseyin Sevimli, Ayça Eren, İlkyaz Arslan, Eray Eserol, Rıdvan Aybars Düzey, Gülşah Çomoğlu, Kadir Çelik ve Nazlı Kar gibi isimler katıldı.

Inter Medya’nın yapımcılığında, Ercan Mehmet Erdem’in kaleme aldığı, Serdar Akar’ın yönetmenliğini

Behzat Ç. Yeni Sezon Kaç Bölüm?

İnternet üzerinden dizi izleme platformu olan BluTV’de yeni bölümleri yayınlanacak olan Behzat Ç dizisi 45 dakikalık dokuz bölümden oluşacak.

İnter Medya prodüksiyonluğunda hayata geçirilen dizinin yönetmen koltuğunda yine Serdar Akar otururken, senaryo yazarlığını ise Ercan Mehmet Erdem üstleniyor.

Erdal Beşikçioğlu Kimdir?

Erdal Beşikçioğlu 5 Ocak 1970 yılında Ankara’da dünyaya geldi. Oğlak burcu olan ünlü aktörün babası Ordulu. Gençlerbirliği Spor Kulübü Başkanı İlhan Cavcav’ın yeğenidir.

Erdal Beşikçioğlu, konservatuvardan sınıf arkadaşı oyuncu Elvin Beşikçioğlu ile 1991’den beri evlidir. “Derin” (d.2001) adında Bir kız çocuğu vardır.

1993 yılında Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı’ndan mezun olarak oyunculuk eğitimini tamamladı. 95-96 sezonunda Diyarbakır Devlet Tiyatrosu’nda müdür vekili olarak görev aldı. Ankara Devlet Tiyatrosu’nda görevine devam etti.

En bilinen yapımları arasında; Behzat Ç, Vali, Kurtlar Vadisi Filistin, Köprü, Barda, Es-es yer alır.