Baraj Dizisinin İlk Tanıtımı Yayınlandı! Baraj Dizisinin Yayın Tarihi Belli Oldu! Baraj İlk Bölüm Ne Zaman?


Güncelleme: 8 Mart 2020 : 22:49
0

Uzun süredir hazırlıkları devam eden ve sezonun iddialı işleri arasında yerini almaya hazırlanan Baraj dizisinin yayın hayatı başlıyor.

Başrollerinde Feyyaz Duman ve Biran Damla Yılmaz’ın yer alacağı Baraj dizisinin ilk bölüm tarihi açıklandı.

Fox tv ekranlarında kısa bir süre sonra izleyici ile buluşmaya hazırlanan Baraj dizisinin ilk fragmanı yayınlandı.

Baraj Dizisi İlk Bölümü Ne Zaman?

1977 yılı yapımı Türkan Şoray ve Tarık Akan filmi Baraj’ın dizi uyarlaması olarak ekranlara gelecek olan Baraj dizisinin ilk bölümü 17 Mart Salı akşamı saat 20.00’de Fox tv ekranlarında ilk bölümüyle izleyici ile buluşacak.

Baraj Dizisinin Konusu Ne?

1977 yapımlı, başrollerinde Türkan Şoray ve Tarık Akan’ın oynadığı “Baraj” isimli filmin dizi uyarlaması olarak izleyici karşısına çıkacak olan yapımda Nazım’ın (Feyyaz Duman), internette bir arkadaşlık sitesinde Nehir’le (Biran Damla Yılmaz) tanışma hikayesi konu alınıyor.

Birbirlerini hiç görmemiş olma durumu, Nehir’in fotoğrafını göndermesiyle değişir. Nehir’in çok güzel ve kendinden genç olduğunu düşünen Nazım yüzündeki yara yüzünden kendi fotoğrafını göndermeye çekinir ve Nehir’in ısrarı ve onu kaybetme korkusundan dolayı Nazım, baraj inşaatına İstanbul’un renkli hayatından sürgün gönderilmiş, yakışıklı ve çapkın bir genç olan Tarık’ın (Burak Yörük) fotoğrafını gönderir.

Nehir’in fotoğraftaki Tarık’ı beğenmesi ve sürpriz bir şekilde baraja gelmesi işleri karıştıracaktır…

Baraj Dizisi Künye

Medyapım ve Yağmur Ünal’ın ortaklaşa prodüksiyonunu üstlendiği Baraj dizisinin yönetmen koltuğunda Hasan Tolga Pulat yer almakta.

Baraj Dizisi Oyuncu Kadrosu

Başrollerinde son olarak Kadın dizisindeki oyunculuğu ile herkesin dikkatini toplayan Feyyaz Duman ile Kırgın Çiçekler dizisindeki rolü ile tanınan Biran Damla Yılmaz’ın yer aldığı Baraj dizisinin oyuncu kadrosu şöyle:

Baraj Dizisi Kim Kimdir?

Biran Damla Yılmaz (Nehir),
Feyyaz Duman (Nazım),
Burak Yörük (Tarık),
Sumru Yavrucuk (Zerrin),
Tuna Orhan (Ekrem),
Sait Genay (Orhan),
Mesut Yılmaz (İsmet),
İhsan İlhan (Yaşar),
İman Casablanca (Ümran),
Batuhan Yüzgüleç (İbrahim),
Şamil Kafkas (Halil)

Geniş oyuncu kadrosu ve bir Yeşilçam klasiği olan Baraj filminin dizi versiyonu olmasıyla şimdiden dikkat çeken Baraj dizisinin ilk bölümü 17 Mart Salı akşamı saat 20.00’de Fox tv ekranlarında ilk bölümüyle izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor.