AVLU FİNAL Mİ YAPIYOR?


Güncelleme: 27 Mayıs 2019 : 03:55
0

Başrollerini Demet Evgar, Ceren Moray, Nursel Köse gibi isimlerin paylaştığı Avlu dizisinin final bölümüyle ekrana gelmeye hazırlandığı bildirilmişti. Daha önce sezon finali yapacağı duyurulan dizi için Star Tv son kararı vermiş gibi gözüküyordu. Ancak, dizinin fragmanındaki final yazısının yeni bölümle değişmesi dikkatleri çekti. Perşembe akşamları büyük izlenme rekorları elde eden dizinin 30 Mayıs akşamı izleyicisine Star ekranında veda edeceği ve dijital ortamda devam edeceği söyleniyor. İşte detaylar…

DENİZ KUDRET’İ ÖLDÜRÜYOR MU?

Fragmanda Deniz’in Kudret’i öldürmeye çalıştığı dikkatleri çekiyor. Önce onunla şiddetli bir kavgaya tutuşuyor. Sonrasında da boğazına sarılıp “Bu yüze iyi bak, çünkü bu senin gördüğün son yüz olacak” diye uyarıyor. Deniz’in Kudret’i öldürüp öldürmeyeceği de büyük merakla bekleniyor. Diğer kadınlar olanları izlerken, üst kattan da Zerrin’in çığlıkları yankılanıyor.  İki sezondur büyük ilgi gören Avlu’nun, büyük aksiyon ve etki yaratacak bir bölümle seyircilerin karşısına çıkmaya hazırlandığı anlaşılıyor. Şimdi son bölümde neler yaşandığını hatırlayalım.

43.BÖLÜMDE YAŞANANLAR

Deniz arkasındakilerle cezaevinde bir çeşit isyan hareketi başlatmıştı. Zerrin’e de bütün suçlarını itiraf ettirmişlerdi. Savcı ile beraber dışarı çıkmasına izin verdikleri esnada, Kudret eli silahlı vaziyette koğuştan çıkmayı başararak geldiği ekrana yansımıştı. Son sahnede de, Kudret’in silahını Zerrin’e doğrultmasıyla neler olacağı merakla bekleniyordu.

SEYİRCİ İSYAN EDİYOR!

Avlu dizisinin final kararına sosyal medyada isyan eden pek çok seyirci yorumu yerini alıyor. Diziyi bitirme kararı alan Star tv’ye yoğun bir tepki gözleniyor. Kalitesiyle diğer yapımlara fark yarattığı için bu kadar kısa sürede bitmesinin istenmediği anlaşılıyor. Star tv nin Avlu gibi kalitei bir diziyi hak etmediği yönünde yorumlar öne çıkıyor. Bu yoğun tepkiler nedeniyle de, final kararının değiştiği düşünülüyor. Yeni sezonda dijital kanallarda ya da başka bir televizyon kanalına transfer olarak devam etmesi bekleniyor.

3.SEZON DİJİTALDE Mİ YAYINLANACAK?

Final yazısının yeni bölümle değişmesi üzerine, seyircilerde dijitalde yayınlanacağına dair yorumlarını güçlendiriyor. Henüz yapım ekibi bu konuda net bir açıklama yapmamış olsa da, daha öncede böyle söylentilerin çıkması ihtimali doğrular nitelikte görünüyor.

44.bölüm fragmanı için tıklayınız.