Avlu Dizisinin Yeni Sezon Tarihi Belli Oldu! Avlu Dizisi Nerede Yayınlanacak?


Güncelleme: 10 Ekim 2019 : 17:17
0

Geçtiğimiz sezon Star tv ekranlarında yayınlanan ve final yaparak televizyona veda eden Avlu dizisi internet üzerinden yayınlanmaya devam edecek.

Başrollerinde Demet Evgar, Ceren Moray, Nursel Köse, Nergis Öztürk gibi isimlerin yer aldığı hapishane dizisi Avlu üçüncü sezonu ile yeniden diziseverlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Star tv ekranlarında iki sezon yayınlanan ancak geçtiğimiz Mayıs ayı final yaparak ekranlara veda eden Avlu dizisinin internet üzerinden devam edeceği açıklanmıştı.

Dünyanın en büyük dizi izleme platformu olan Netflix üzerinden yayınlanacak olan Avlu’nun üçüncü sezonunun ne zaman başlayacağı belli oldu.

İşte Avlu’nun Yayın Tarihi

Geniş oyuncu kadrosu ve heyecanlı senaryosu ile beğeni kazanan Avlu dizisinin yeni bölümleri 18 Ekim Cuma günü Netflix üzerinden yayınlanmaya başlayacak.

Dizinin fragmanları da aynı platform üzerinden izleyicinin beğenisine sunuldu.

Avlu’nun Son Bölümünde Neler Yaşanmıştı?

Kudret, Avlu’da artık iktidarın değiştiğinden bahsederek, iktidar kim diye sorar. Adamları hep bir ağızdan “Kudret Öztürk” diye bağırır. Adamlarını peşine takar ve Deniz’in olduğu koğuşa doğru harekete geçer. Bu sırada çıldırmış halde olan Zerrin’i zorla raptederler. Savcı Zerrin’in akli melekelerinin yerinde olmadığına hükmederek derhal bir hastaneye sevki gerekir diye konuşur. Azra sonunda gerçeği anladığını söyleyerek savcıya alaycı sözlerle sitem eder. Savcı istediklerini aldığını belirterek herkesi salıvermelerini ister.

Deniz savcı ve diğerlerinin ellerindeki kelepçeyi çözmelerini ister. Artık zafer kazanılmıştır. Herkes alkışlarla zaferi kutlar. Kudret belindeki silahı çeker. Aynı anda Zerrin’in odasında kilitli kalan Pelin kameralardan Kudret’i ve adamlarını görür. Çaresizlik içerisinde “kimse yok mu“ diye feryat eder. Azra ve Deniz zaferlerinin tadını doyasıya çıkarırken, Kudret Deniz’lerin tarafına ulaşmıştır. Hüseyin ve Derya Zerrin’in kollarından tutarak dışarı çıkarırken Kudret silahını Zerrin’e doğrultur. Herkes şoke olur. Kudret gülerek silahını ateşler. Zerrin vurulur. Ortalık karışır.

Zerrin’in vurulmasının ardından Deniz, Azra ve diğerleri Kudret’in olduğu bölüme giderek ona meydan okurlar. Kudret için artık son yaklaşmaktadır. Kudret ile birbirlerine girerler. Deniz kavga sırasında Kudret’i fena benzetir. Kolunu ve bacağını kırarak onu hareket edemez bir duruma sokar. Kudret Deniz’in elinden kurtulmak ister ancak yapacağı bir şey yoktur Deniz Kudret’in boğazını sıkarak “Bu yüze iyi bak. Çünkü bu yüz bu dünyada göreceğin son yüz” diyerek onu üst kat korkuluklarından aşağıya atar.