Avlu Dizisinde Tecavüzcünü Öldüren Nevin Yıldırım’a Yer Verildi!


Güncelleme: 24 Mayıs 2019 : 16:48
0

Avluda Nevin Yıldırım Rüzgarı Esti!

Star ekranlarında her hafta beğeniyle takip edilen izleyicilerini ekrana kitleyen dizinin bu  haftaki bölümünde neler yaşanacak. Star tv ekranlarında yayınlanan dizi 43. bölüm ile izleyicisi ile buluştu. Dizi yayınlandığı günden itibaren sürükleyici sahneleri farklı karakterleri ve dizi müzikleri ile izleyicisine perşembe akşamları bir şölen sunuyor.

Perşembe akşamlarının reyting sıralamalarında zirveden yer kaptırmayan dizi her hafta takipçileri tarafından merakla bekleniyor. Dizi bu hafta 43. bölümü ile ekranlara taşındı. Dün geceki bölümde gerçek hayattan bir kader mahkûmuna yer verildi. Dün gece yaşana aksiyon heyecan içeren sahnelerin arasında bir gerçek ekrana taşındı.

Cezaevinde çekilen Avlu dizisinde, dün geceki 43. Bölümünde tecavüzcüsünü öldürerek müebbet hapis cezası alan Nevin Yıldırımdan bahsedildi. Namus davaları ile birçok kadının hayatını karardığı ülkemizde bu konuya parmak basan yaşanmış bir gerçekle yüzleştiren Avlu’da dün gece duygu dolu anlar yaşandı.

Nevin Yıldırım Kimdir? Neden Müebbet Aldı?

Nevin YILDIRIM Isparta’da kendisine tecavüz eden  Nurettin Gider’i av tüfeğiyle öldürdükten sonra başını keserek köy meydanına attı. Nevin Yıldırım bu olaydan sonra suçunu kabul edip teslim oldu. Yargıtay’ın bozma kararı üzerine yeniden yargılandığı davada yine müebbet hapisle cezalandırıldı. Yıldırım, olay sonrası verdiği ifadede “Beni vuracağını düşündüm birkaç el ateş ettim” diyerek kendisini savunmuştu.

“O Ben Öldürecekti Ben Onu  Öldürdüm

Avlu dizisinde, dün gece 43. Bölümde Nevin Yıldırım’ın polis nezaretinde verdiği ifadesine gönderme yapıldı. Dizide tecavüzcüsünü öldüren bir kadın, savcıya ifade verirken “Ölmemek için öldürdüm” dedi.