Avlu Dizisinde 44. Fragman Yayınlandı Mı? Avluda İsyan Var!


Güncelleme: 24 Mayıs 2019 : 16:47
0

Star ekranlarında her hafta beğeniyle takip edilen izleyicilerini ekrana kilittleyen dizinin bu  haftaki bölümünde neler yaşanacak. Star Tv ekranlarında yayınlanan dizi 43. bölüm ile izleyicisi ile buluştu. Dizi yayınlandığı günden itibaren sürükleyici sahneleri farklı karakterleri ve dizi müzikleri ile izleyicisine perşembe akşamları bir şölen sunuyor.

Perşembe akşamlarının reyting sıralamalarında zirveden yer kaptırmayan dizi her hafta takipçileri tarafından merakla bekleniyor. Dizi bu hafta 43. bölümü ile ekranlara taşındı. Dün geceki bölümde Avlu’da isyan vardı. Deniz Kudret, Azra jandarmalara karşı isyanda! Hapishane müdürü Zerrin’i esir alan Deniz’in elindeki koz büyüktü.

Deniz İsyana Son Verecek Mi?

Cezaevinde çekilen Avlu dizisinde, dün geceki 43. Bölümün de  aksiyon dolu anlar yaşandı. Jandarma ile çatışan mahkûmlar ne yapacak? Müdür mahkumları caydırmaya çalışırken Avlu’da adalet arıyoruz sesleri yükseliyor.

Avlu 44. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı?

Avlu 44. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Yeni fragman Star tv’de  yayınlanır yayınlanmaz sitemizden izleyebilirsiniz..

AVLU SON BÖLÜM ÖZETİ: 43. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Avlu’da isyan vardır.  Haberi alan mahkum yakınları hapishaneye gelir. Rehinelerin güvende olduğu haberi verilince rahatlarlar.  Kudret ise  isyana hazırlıksız yakalanmıştır. Silahını alıp Deniz’i bekler. Deniz savcıyla Zerrin konusunda pazarlık yapılmayacağını telefonda müzakere istemiyoruz. Zerrin’i istiyoruz der.

Deniz jandarmaları arayarak ortak bir paydada buluşmayı teklif eder. Zerrin ile ana kapının önünde getirin yüz yüze konuşalım isyanı bitirelim diyor. Zerrin bu teklifi “kabul edin” der ve ardından Deniz’i öldürmelerini söyler.  Zerrin’i hazırlarlar. Operasyon için talimat verilir. Ve Deniz’in planı işe yarar. Zerrin’i içeri alan Deniz’in eli iyice güçlenmişti.