Avlu 43. bölüm 2. Fragmanı Yayınlandı! Avlu’da Neler Oluyor?


Güncelleme: 21 Mayıs 2019 : 22:45
0

Avlu’da Kudret Kime Ateş Etti?

Atv ekranlarında her hafta beğeniyle takip edilen izleyicilerini ekrana kitleyen dizinin bu  haftaki bölümünde neler yaşanacak. Atv ekranlarında yayınlanan dizi 43. bölüm ile izleyicisi ile buluşuyor. Dizi yayınlandığı günden itibaren sürükleyici sahneleri farklı karakterleri ve dizi müzikleri ile izleyicisine perşembe akşamları bir şölen sunuyor. Perşembe akşamlarının reyting sıralamalarında zirveden yer kaptırmayan dizi her hafta takipçileri tarafından merakla bekleniyor. Dizi bu hafta 43. bölümü ile ekranlara taşınacak.

Avlu 43. yeni bölüm 2. fragmanı ekranlara geldi. Merakla beklenen fragmanda Kudret’in silahını ateşlediğini görüyoruz. Fakat kimi ateş ettiğini bilmiyoruz. Kudret’in “Son durak, artık kaçarı yok” dediğini duyuyoruz. Kimse yok mu bağırışları arasında Azra’nın donuk ifadesi ve gürültü içerisinde akıllara tek soru geliyor. Kudret Deniz’i mi yoksa Zerrin’i mi vurdu? Bu sorunun cevabı dizinin 43. yeni bölümünde bulacağız.

Bakalım bu akşam Avlu dizisinin neler yaşanacak? Dizinin 42.bölüm fragmana bakılırsa dizide  bu hafta Avluda işler karışacak. Atv ekranlarının sevilen dizisi Avlu’nun 42.bölümünden sonra dizinin takipçileri 43. Bölümünü merakla bekliyor. Peki dizinin 43. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? Fragmanda neler oluyor? Bu hafta Avluda işler karışıyor? Fragmanı izlemek için tıklayınız..

AVLU 42. Bölümde Neler Yaşandı?

Avlu son bölümde Zerrin’in peşine takılan adamlar yüzünden kaza yaptı ve intikam alacağına söz verdi. Bu işin arkasında Zerrin’in olduğu söyleniyor.

Bir yandan da Azra hapisten kaçmak için kazdığı tünelin sonuna gelmiştir.  Tünele girmeden her şeyi kontrol eden Azra’nın tünelden geri dönmesi ile herkes bir oh çekti. Azra, tünelin sonunda ne olduğunu öğrenmek için Safiyeyi sorguya çeker.