Atv’nin Yeni Dizisi ‘Kimse Bilmez’in İlk Fragmanı Yayınlandı?


Güncelleme: 21 Mayıs 2019 : 22:19
0

Atv ekranlarında yaz sezonunda ekrana gelecek olan yeni dizi Kimse Bilmez’in serüveni nasıl olacak? Bu sorunun cevabı merak edilirken dizinin ilk fragmanı geçtiğimiz günlerde yayınlandı.  Güçlü oyuncu  kadrosu ve sürükleyici hikayesi ile ekranlara damga vurmaya hazırlanan dizinin hangi gün yayınlanacağı da şimdilik belirsiz. Yıllardır efsane yapımları ekrana getiren Atv’den yeni bir yaz dizisi daha geliyor.

Kış sezonunda iddialı yapımlarla sezona damga vuran kanal yaz sezonu içinde iddialı yapımlara imza atmış. Atv’nin merakla beklenen yeni dizisi ‘Kimse Bilmez’in ilk fragmanı izleyiciyle buluştu. Başrol oyuncuları Keremcem, Özgü Kaya, Engin Hepileri ve Burak Serdar Şanal’ın paylaştığı dram ve aksiyon dolu dizi, ilk tanıtımıyla ilgiyi üstüne çekti.

Kimse Bilmez Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

Atv ekranlarında yayınlanacak olan Kimse Bilmez dizisinin ilk tanıtımı yayınlandı. Tanıtımın ardından dizinin ne zaman yayınlanacağı ise merak uyandırdı.  Kimse Bilmez dizisinin hangi gün ve saatte yayınlanacağı şimdilik belli değil.

Kimse Bilmez’in İlk Fragmanı Yayınlandı Mı?

ATV ekranlarında yaz aylarında ekrana gelmeye hazırlanan   Kimse Bilmez dizisinin ilk fragmanı yayınlandı. Fragmanı izlemek için linke tıklayınız.

Kimse Bilmez Kadrosunda Kimler Var?

Başrol oyuncuları Keremcem oynadığı Kimse Bilmez dizisi  sevenleriyle bulaşacak. Kimse Bilmez Oyuncu Kadrosu Baba yapım tarafından çekilecek dizinin oyuncu kadrosu, Keremcem, Özgü Kaya, Engin Hepileri, Serdar Şanal gibi ünlü isimlerden oluşuyor. Kerem Cem (Ali),Özgü Kaya (Sevda),Zeynep Elçin (Duygu),Cenk Torun(Hakan),Zehra Yılmaz(Tuğçe),Yiğit Koçak (Sinan),Şerafettin Alakent (Nihat),Fatih Doğan, Burak Serdar Şanal (Süleyman) karakterlerine hayat verecekler.