ARKA SOKAKLARDA ŞOK AYRILIK!


Güncelleme: 16 Haziran 2019 : 03:36
0

Başrollerini Zafer Ergin, Özgür Ozan, Şevket Çoruh gibi oyuncuların paylaştığı ve geçtiğimiz Cuma akşamı 521.bölümüyle, 13.sezon finalini yapan Arka Sokaklar dizisinde şok ayrılıklar yaşandı. İşte detaylar…

AYLİN ARTIK YOK!

Dizinin 1.sezonundan beri “Aylin” karakterine hayat veren Özlem Çınar’ın önümüzdeki sezon yapımda rol almayacağı bildirildi. Yapımcıyla anlaşma sağlanamadığı için böyle bir karar verildiği söylendi. Peki, Aylin’in hikâyesi nasıl sonlandı?

VEDA MEKTUBU BIRAKIP GİTTİ!

Aylin yayınlanan son bölümde Cihan bebeği akrabalarına vermek zorunda kaldı. Anne olma şansını bir kez daha kaybettiği için ruhsal bir çöküşün içinde kendini buldu. Hakan ile tekrar araları açıldı. Çünkü Hakan’ın bebeğin kendileriyle kalması konusunda ısrarcı olmadığına inandı. Her şeye rağmen Hakan elinde çiçeklerle eve gelerek aralarını düzeltmeye çabalasa da, Aylin’i evde bulamaz. Sehpanın üzerinde bırakılan mektubu okuduğunda da üzüntüye boğuldu. Aylin veda mektubunda, kendisinin bir süre uzaklarda kalarak dinlenmesi gerektiğini ve döndüğünde Hakan’ın onu tekrar hayatında görüp görmek istemeyeceğine karar vermesi gerektiğini yazdı.

SEYİRCİ TEPKİLİ!

Aylin için ne kadar açık kapı bırakılmış gibi gözükse de, şu an diziden ayrıldığı net bir şekilde anlaşılıyor. Diziden ayrılması hiç beklenmeyen karakterlerden biri olduğu söyleniyor. Üstelik sosyal medyadan da seyirci bu duruma tepkisini göstermekten geri durmuyor. İlk sezondan beri dizide olduğunu ve ekibin can parçalarından biri olarak gördüklerini belirten yorumlar yer alıyor. Ancak, yapımdaki ayrılıklar “Aylin” karakteriyle de sınırlı kalmıyor.

VOLKAN ŞEHİT OLDU!

“Volkan” karakterine hayat veren Boğaç Aksoy’da Cuma akşamı yayınlanan sezon finali bölümünde şehit olarak diziden ayrıldı. Uyuşturucu baronu Nejat, gençleri intihara sürükleyen hapın satışını engelleyen ekibi kendine hedef aldı. Rıza Baba ve Engin Müdürün ekibi de boş durmayarak Nejat’la bağlantılı kişilere operasyon düzenledi. Yaşanan çatışmada Nejat’ın peşinde Volkan komiser düştü. Gözden kaybettiği bir anda Nejat Volkan’ı vurdu. Ekip Volkan’ı zaman kaybetmeden hastaneye kaldırsa da, ameliyat sırasında ne yazık ki şehit oldu. Volkan’ın cenaze sahneleri de izleyenleri gözyaşına boğdu.

Arka Sokaklar’ın Eylül’de yeniden seyirciyle buluşması bekleniyor.