Arka Sokaklar Savcı Ceyda Kimdir? Gamze Topuz Kim? Arka Sokaklar’ın Yeni Bölümünde Neler Yaşanacak?


Güncelleme: 20 Eylül 2019 : 11:37
0

Yeni sezonu ile Kanal D ekranlarında yerini alan polisiye dizi Arka Sokaklar’da bu hafta Savcı Ceyda fırtınası esecek!

Televizyon ekranlarının klasikleşen yapımlarından Arka Sokaklar 20 Eylül Cuma günü saat 20.00’de 523. Bölümüyle Kanal D ekranlarında izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor.

Arka Sokaklar yeni bölümde, ünlü oyuncu Gamze Topuz’un canlandırdığı “Savcı Ceyda” karakteri ile ekip arasında kriz yaşanacak.

Arka Sokaklar’ın Yeni Bölümünde Neler Yaşanacak?

Ekip yine bir olaydan dolayı savcılığın hedefine girer. Rıza Baba ve Engin Müdür ise, ekibin bu olaydan etkilenmemesi için elinden geleni yapmaya çalışırlar. Savcı Ceyda inatçı karakteriyle olayın üstüne ciddiyetle düşer. Ekibi zor durumda bırakacak şekilde onları takibe alır.

Hakan, rehine olayında Yusuf ile boş bir inşaatta karşı karşıya kalır. Yusuf, Hakan’ın uyarılarını dikkate almaz ve kadını bırakmamakta ısrar eder. Bu sırada Yusuf ve kadın inşaatın tepesinden aşağı düşerler.

Bir adam eski sevgilisinin düğününü basarak damadı ve gelinin babasını öldürür. Ekibimiz adamı yakalayabilmek için var güçleriyle olayın üzerine gider.

Mesut’un dönüşü ekibe büyük sürpriz olurken, beklenmedik bir gelişme daha yaşanıyor. Hastanede Salih yüzünden büyük bir çatışma çıkıyor! Çatışma esnasında tüm ekip Salih’i korumak isterken onun ölüm haberini alır.

Gamze Topuz Kimdir?

Gamze Topuz, 8 Ekim 1983 tarihinde Adana’da dünyaya geldi. 35 yaşındaki oyuncu Gamze Topuz, 1.70 metre boyunda, 60 kilo ve Terazi burcudur.

Bilgi Üniversitesi TV-Gazetecilik Bölümü mezunudur. Ekranlarda ilk olarak 2004 yılında En iyi Arkadaşım dizisinde canlandırdığı Banu rolü ile yer almıştır. Geniş kitlelerce tanınması ise Doktorlar dizisindeki Zeynep rolü ile olmuştur.

Gamze Topuz, 2010 yılında Mehmet Ali Erbil’in sunduğu “Çarkıfelek” programında hosteslik yaptı. 2013 yılında Show TV’de yayınlanan “Benzemez Kimse Sana “ yarışmasına yarışmacı olarak katılmıştır.

Gamze Topuz’un Rol Aldığı Diziler

Beşinci Boyut, Doktorlar, Süpür, Aşk ve Ceza, Türk Malı, Mavi Kelebekler, Güzel Çirkin, Evli ve Öfkeli gibi yapımlarda yer alan Gamze Topuz, şimdilerde Kanal D ekranlarında yayınlanan Arka Sokaklar dizisinde Savcı Ceyda karakterine hayat vermektedir.

Topuz’un oyuncu Ümit Kantarcılar ile evliliğinden Elis Naz Kantarcılar adında bir kızı vardır.