Arka Sokaklar Dizisinde Flaş Ayrılık! Hangi Oyuncu Arka Sokaklar’a Veda Ediyor?


Güncelleme: 4 Mart 2020 : 17:13
0

Ekranların en uzun soluklu dizisi olma özelliği taşıyan Arka Sokaklar’a ünlü bir isim veda etmeye hazırlanıyor.

Başrollerinde Zafer Ergin, Şevket Çoruh, Özgür Ozan, Merve Oflaz, Oya Akar gibi isimlerin yer aldığı ve 14 yıldır ekranlarda olan Arka Sokaklar dizisinden şaşırtan bir ayrılık haberi geldi.

Birsen Altuntaş’ın haberine göre, Arka Sokaklar dizisinde Nadya karakterine hayat veren ünlü oyuncu Wilma Elles diziye veda etmeye hazırlanıyor.

Arka Sokaklar dizisinde 18 bölüm boyunca yer alan Wilma Elles’in 547. Bölümde diziden ayrılması bekleniyor.

Arka Sokaklar dizisi 6. Mart Cuma akşamı saat 20.00’de 545. Yeni bölümüyle ekranlardaki yerini alacak.

Arka Sokaklar 544. Bölüm Özeti

Saldırıya uğrayan Avukat Nedim’in, hamile olan eşi Aydan ve karnındaki bebeğinin durumu kritiktir!

Avukat Nedim ile eşi Aydan rutin doktor kontrolü çıkışında silahlı saldırıya uğrarlar. Nedim iyi durumdadır; ancak, Aydan yaralıdır. Apar topar ameliyathaneye alınır.

Aydan’ın, birçok yerinden kurşun yarası vardır. Bebeğinde, kendisinin durumu kritiktir. Bu sırada yeni bir narkotik polisi tayini olur. Bu kişi Aslı adında yeni biridir. Aslı, İstanbul’a ekibiyle birlikte tayin olmuştur ve Engin Müdür’e emanet edilir.

Ekip, kılık değiştirerek villa soygunu yapan bir çetenin peşine düşüyor!

Ekibimiz villa soygunu yapan bir çetenin peşine düşer. Nergis adında yabancı genç bir kız kaçırılmıştır. Bir villada hizmetçilik yapan Nergis’e ulaşılır ve çalıştığı evdeki aileye yapılan soygun anlattırılır. Soygunu gerçekleştiren Cemil ile Dursun’un sistemi, lüks villaların hizmetçilerini kaçırıp kasa şifresi gibi bilgileri öğrenerek sorgun gerçekleştirmeleri olarak belirlenir.

Ekip bu operasyon için kusursuz bir plan gerçekleştirir ve operasyonun başkahramanları Hüsnü ile Ezgi olacaktır. Hüsnü villanın sahibi playboy bir adam rolüne, Ezgi de evin hizmetçisi rolüne bürünür.

Arda görev başındadır. Bu sırada Şükran’dan telefon gelir. Kısa bir süreliğine İstanbul’a gelmiştir ve boşluğu vardır. Arda ile görüşebilecekleri başka zaman da yoktur. Arda ekip arkadaşlarından bu konuda yardım ister. Bu durum komik bir hal oluşturur.

Wilma Elles Kimdir?

18 Ekim 1986 tarihinde Almanya’nın Köln şehrinde dünyaya geldi. Alman vatandaşıdır. 33 yaşındaki oyuncu Terazi burcu.

Babası büyükelçi olduğu için pek çok şehir gezen Elles altı dil biliyor. Tiyatro ve dans eğitimlerine 10 yaşında başladı.

2004 yılında Köln’deki “Theaterschule Celan, Arturo Schauspielschule” okulunun tiyatro bölümünden mezun oldu. 2008 yılında “Türk Usulü” adlı sinema filminde başrolde yer aldı.

Wilma Elles, “Öyle Bir Geçer Zaman ki” dizisinde canlandırdığı Caroline karakteri ile Türkiye’de geniş kitlelerce tanındı.

Bunun yanı sıra “Arka Sıradakiler” adlı dizinin Mardin ile ilgili bölümünde konuk oyuncu olmuş, yaklaşık 10 bölüm bu dizide bulunmuştur. 2012 yılında çekilen “Çanakkale Çocukları” sinema filminde rol aldı.