Arif V 216 TV’de İlk Kez Hangi Kanalda Yayınlanacak? Arif V 216 Ne Zaman? Arif V 216 Oyuncu Kadrosu


Güncelleme: 17 Eylül 2019 : 10:54
0

Cem Yılmaz ve Ozan Güven’in başrolleri paylaştığı sinemalarda fırtına gibi esen Arif V 216 filmi televizyon ekranlarında ilk kez yayınlanacak.

2018 yılında vizyona giren ve büyük bir gişe başarısı elde eden Arif V 216 filmi beyaz cama geliyor!

Başrollerinde Cem Yılmaz, Ozan Güven, Seda Bakan, Özkan Uğur, Zafer Algöz gibi isimlerin yer aldığı Arif V 216 filmi televizyon ekranlarında ilk kez TV8’de yayınlanmaya hazırlanıyor.

Arif V 216 filmi 21 Eylül Cumartesi günü saat 21.00’de TV’de izleyici ile buluşacak.

GORA filminin devamı niteliğinde çekilen Arif v 216 filmi Arif ile robot 216’nın maceralarını anlatıyor.

Arif V 216’nın Konusu Ne?

Gora gezegeninde yaşadığı macera ile binlerce ışık yılı ileride birçok dost edinen Arif dünyaya dönüp, yaşamını sessiz sedasız sürdürmektedir. Bir gün beklenmeyen misafiri robot 216, Arif’e yeni bir maceranın kapısını aralar.

Çok uzaklardan gelen insansı robot 216, gerçek bir insan gibi yaşamak, gerçek bir insan gibi aşık olmak, gerçek bir insan gibi gülmek ve ağlamak istemektedir. Arif için bütün bunlar kolaydır ama, 216 yapay zekalı eski model bir robottan fazlası değildir. Dünya’da gerçek insan gibi yaşaması mümkün müdür?

Arif, karar vermek zorundadır; yüzlerce ışık yılı öteden gelen arkadaşının arzularını yerine getirmek için yeni bir maceraya mı atılmalı, yoksa 216’yı geri mi götürmeli…

Robot olan 216, insan olmanın hayalini kurmaktadır. Uzaydan dünyaya çok sevdiği arkadaşı Arif’in yanına gelir ve insan gibi yaşamaya başlar. Sıradan insanlar gibi bir yaşam sürmeye çalışsa da farklılığı kimsenin dikkatinden kaçmaz. Yeni yaşantısını alışmaya çalıştığı sırada aşk da kapısını çalmıştır. Robot olduğunu herkesten saklamaya çalışan 216 bunu başaramaz.

216’dan ilham alan bir iş adamı, onu herkese tanıtıp kopyalarını yapmak ister. Sunduğu cazip tekliflerle 216’yı kandırmayı başaran iş adamı, onun sayesinde geleceği değiştirecektir. Arif bu korkunç planı öğrenir ve hem dünyayı hem de 216’yı kurtarmak için bir mücadeleye girişir.

Arif V 216 Oyuncu Kadrosu

Başrollerinde Cem Yılmaz, Ozan Güven, Zafer Algöz, Özkan Uğur gibi önemli isimlerin yer aldığı filmde; Ahu Yağtuğ, Seda Bakan, Kubilay Aka, Zeynep Farah Abdullah, Çağlar Çorumlu, Can Yılmaz, Kerem Alışık, Şükrü Özyıldız, Özgür Emre Yıldırım, Zeynep Kankonde, Mustafa Sandal gibi isimler rol alıyor.

Yönetmenliğini Kıvanç Baruönü’nün üstlendiği Arif v 216’nın senaryosunu ise Cem Yılmaz kaleme aldı.