Arda ile Omuz Omuza’nın Bu Haftaki Konuğu Kim?


Güncelleme: 25 Mayıs 2019 : 18:05
0

Kanal D ekranlarında yayınlanan eğlenceli yemek programı Arda İle Omuz Omuza’nın yeni bölümüne kim konuk olacak?

Ünlü şef Arda Türkmen tarafından hazırlanan Arda İle Omuz Omuza programında her hafta ünlü bir isim Arda Türkmen ile birlikte yemek yapıyor.

İşte O İsim

Arda İle Omuz Omuza’nın 26 Mayıs Pazar günü yayınlanacak son bölümünde yine ünlü bir isim izleyici ile buluşacak. Dizi ve tiyatronun sevilen oyuncularında ünlü aktör Serkan Altunaorak Arda İle Omuz Omuza’ya konuk oluyor.

Hangi Yemeği Yapacaklar?

Arda Türkmen ile konuğu Serkan Altunorak birlikte sütsüz şekersiz cheescake yapmaya çalışacak.

Arda Türkmen’in ünlü konukları ile birlikte her hafta eğlenceli anlara sahne olan yemek programı Arda ile Omuz Omuza her pazar günü saat 13.00’de Kanal D ekranlarında izleyici ile buluşuyor.

Arda İle Omuz Omuza

Arda Türkmen ünlü konuklarıyla mutfağa giriyor. O ne yapıyorsa konuklarından da aynını bekliyor. Yemek yapmak hiçbu kadar eğlenceli olmamıştı. Arda ile Omuz Omuza Pazar günleri Kanal D’de ekranlarında izleyicileri ile buluşuyor.

Arda Türkmen Kimdir?

1975 yılında İstanbul’da doğan Arda Türkmen, 1994’te Saint Benoit Fransız Lisesi’nden mezun oldu. Üniversite eğitimini Bilgi Üniversitesi’nde çift dal yaparak İşletme ve Sahne Gösteri Sanatları bölümlerinden mezun olarak tamamladı. İş hayatına öğrencilik yıllarında tur düzenleyerek başlamış, yine aynı yıllarda işletmecilik deneyimleri sayesinde yiyecek içecek sektörüne geçiş yapmıştır.

2003 yılının sonlarına doğru kurduğu roka davet isimli catering firması bu zamana kadar pek çok başarılı organizasyonun yiyecek-içecek işlerini üstlendiği gibi Türkiye’ye gelen pek çok yabancı yıldızın özel yemekleri için de tercih edilen isim olmuştur.

2008 yılının Nisan ayında Asmalı Mescit’te açtığı Leblon 11 isimli restorantı ise açıldığı yıl itibari ile ‘time Out Yeme İçme Ödülleri’nde 2 dalda aday gösterilmiştir.

Arda’nın Mutfağı ile Tanındı

2010 yılında CNNTürk televizyonu için ‘’ Arda’nın mutfağı ‘’ isimli yemek programını yapmaya başladı.

2013 yılında leblon u kapatarak , Forneria’yı Karaköyde açtı. 2015’te Mükellef, 2016’da açtığı Central ile restaurant sayısını 3 e çıkardı.

Son olarak Kanal D ekranlarında Ramazan ayında Arda’nın Mutfağı ile ekranlara gelmekte ve Arda ile Omuz Omuza programına devam etmektedir.