Alya Kimdir? Kupalara Layıksın Sen Şanlı Galatasaray Marşının Sözleri Nedir?


Güncelleme: 26 Mayıs 2019 : 05:01
0

Alya Kimdir?

Bu sezon şampiyon olan Galatasaray spor kulübünün şampiyonluk kutlamalarına damga vuran isim Alya kimdir? Galatasaray’ın şampiyonluk şarkısını seslendiren Alya’nın kim olduğu taraftarlar tarafından merak ediliyor.  Tv8 de yayınlanan bir müzik programı ile Rising Star ile ünlenen Alya, bu sezonun şampiyonu Galatasaray için yaptığı ‘Kupalara Layıksın Sen Şanlı Galatasaray’ şarkısıyla gündeme bomba gibi düştü.

Galatasaray’ın şampiyonluk kutlamalarında da sahne alan Alya’yı biraz daha yakından tanıyalım.

Alya, Mimar Sinan  Üniversitesi Konservatuar mezunu. Klasik müzik üzerine flüt eğitimi aldı. Los Angelas Film Akademisi’nde Ses mühendisliği ve müzik prodüktörlüğü üzerine burslu eğitim aldı. Oyunculuk eğitimi de alan Alya, Cem Yılmaz ile reklam filminde oynadı. Öğretmen Kemal dizisinde rol aldı. Şimdi ise Galatasaray spor kulübünün şampiyonluk marşını seslendirmesi ile gündeme geldi.

Alya’nın ’Kupalara Layıksın Sen Şanlı Galatasaray’’ Şarkısını  Taraftar Çok Sevdi!

’Kupalara Layıksın Sen Şanlı Galatasaray’’ Kupalara Layıksın Sen Şanlı Galatasaray tezahüratı Alya tarafından seslendirildi ve başta teknik direktör Fatih Terim olmak üzere Galatasaray camiasının beğenisini kazandı. Şampiyonluk kutlamalarında bu şarkıya yer verildi.

Galatasaray Kupalara Layıksın Şarkı Sözleri Nasıl?

Korkma ölmez sendeki
Bu büyük taraftarlar
Kupalara layıksın sen
Şanlı Galatasaray…

Korkma ölmez sendeki
Bu büyük taraftarlar
Kupalara layıksın sen
lalalalala lalalala lalalalla

Galatasaray Kupalara Layıksın Şarkısını Dinlemek İçin Tıklayınız..