Ailecek Şaşkınız Filmi TV’de İlk Kez Hangi Kanalda Yayınlanacak? Ailecek Şaşkınız Filmi Ne Zaman?


Güncelleme: 25 Eylül 2019 : 11:18
0

Başrollerinde Ahmet Kural, Murat Cemcir ve Saadet Işıl Aksoy’u buluşturan komedi filmi Ailecek Şaşkınız televizyon ekranlarında ilk kez yayınlanmaya hazırlanıyor.

2018 yılında beyaz perdede sinemaseverlerle buluşan ve büyük ilgiyle karşılanan komedi filmi Ailecek Şaşkınız ilk kez hangi kanalda izleyici ile buluşacak?

Başrollerinde Murat Cemcir, Saadet Işıl Aksoy, Ahmet Kural ve Cengiz Bozkurt’un yer aldığı Ailecek Şaşkınız filmi ilk kez TV8 ekranlarında yayınlanacak.

Ailecek Şaşkınız filmi televizyonda ilk kez 28 Eylül Cumartesi günü saat 21.00’de TV8 kanalında izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor.

Ailecek Şaşkınız Filmi Künye

Ailecek Şaşkınız filminin yönetmenliğini ve senaryo yazarlığını Selçuk Aydemir üstlenirken, filmin yapımcı koltuğunda ise Murat Cemcir ve Necati Kocabay oturmakta.

Filmin görüntü yönetmenliğini ise deneyimli isim Gökhan Tiryaki yapmakta.

Ailecek Şaşkınız Oyuncu Kadrosu

Ailecek Şaşkının filminin başrollerinde Ahmet Kural, Murat Cemcir, Saadet Işıl Aksoy, Cengiz Bozkurt ve Çağlar Ertuğrul yer alırken Bihter Dinçel, Günay Karacaoğlu, Mustafa Alabora, Serhat Özcan, Nebil Sayın, Güven Murat Akpınar, Ayda Akse ve Yılmaz Gruda gibi isimler de diğer rolleri paylaşmakta.

Ailecek Şaşkınız Filminin Konusu Ne?

Film, babasının şirketinin başına geçerek CEO’luk görevini üstlenen Ferhat ve onun çocukluk arkadaşı, şirketin finans müdürü Gökhan’ın hikâyesini anlatıyor.

Ferhat ve Gökhan çocukluktan beri hiç ayrılmamış iki arkadaştır. Ferhat küçüklüğünden beri babasının şirketinin başına geçip şirketi en güçlü şirket yapma niyetindedir. Ferhat’ın babası Zeki Bey’in, emekli olup şirketten ayrılması sonucu, Ferhat aile şirketleri olan inşaat firmasının başına geçer.

Ferhat içinde bulunduğu zenginliğe rağmen, Muhasebe Müdürü olan Gökhan ile birlikte çalışanlarına adeta zulmetmektedir. Ferhat ezeli rakibi Efe Sultan’ı alt edip ondan daha büyük ve güçlü bir şirket olmak için sürekli yarış halindedir. Ferhat’ın ve Gökhan’ın büyük bir azim ve özveriyle hazırlandıkları ihale günü yaklaşmaktadır. Sabaha kadar çalıştıkları bir gecede, bu ayrılmaz ikili kendilerini bir hırsızlık olayının içinde bulur.

Olayı çözmek için gelen, polis amiri Elif adeta Ferhat’ın aklını başından alır. Elif’in tavrından ve güzelliğinden çok etkilenen Ferhat; o günden sonra Elif ile görüşmek için çeşitli yollar dener. Yeniden bir araya gelmeleri Ferhat’ın sandığından da kısa sürer. Çok değer verdiği atının çalınması, Elif ile yollarını tekrar kesişir.

Elif’in olayın üzerine eğilmesiyle, hırsızlığın ardındaki sır perdesi aralanır. Ancak kahramanımız Ferhat ve Gökhan’ı büyük sürprizler beklemektedir.