Afili Aşk’ın Yeni Bölümü Ne Zaman? İşte Afili Aşk’ın Yeni Bölüm Yayın Tarihi


Güncelleme: 20 Şubat 2020 : 16:40
0

Kanal D ekranlarında Çarşamba akşamları izleyici ile buluşan Afili Aşk dizisinin yayın günü değişti.

Başrollerinde Çağlar Ertuğrul, Burcu Özberk ve Serkay Tütüncü’nün yer aldığı Afili Aşk dizisinin yeni yayın günü ve yayın tarihi açıklandı.

Afili Aşk Yeni Bölümü Ne Zaman?

Afili Aşk dizisinin 34. Bölümü yeni yayın günü olan Cumartesi akşamı saat 20.00’de Kanal D ekranlarında izleyici ile buluşacak.

Kanal D ekranlarının sevilen romantik komedi dizisi Afili Aşk’ın yeni bölümü 22 Şubat Cumartesi akşamı yayınlanacak.

Afili Aşk’ın 34. Bölümünde Neler Yaşanacak?

Geçmişin sırları yavaş yavaş ortaya çıkar. Muhsin’in eline geçen fotoğraf, Ayşe’nin babasını zamanında dolandıran kişiyi de ele verecektir. Kerem ve Ayşe bu kişiyi bulmak için iş birliği yapar. Kerem, fotoğraftakilerden birini hatırlar.

Ancak düşündüğü şeyden emin değildir. Ayşe’yi bu konuda yalnız bırakmaz. Kerem ve Ayşe birlikte gittikleri yerde karşılaştıkları manzara ile şoke olurlar. Peki onları bekleyen sürpriz nedir? Bu işin sonunda nasıl bir sonuca varılacaktır?

Afili Aşk 33. Bölüm Özeti

Ayşe, zorlu bir gecenin ardından gördüğü kabusun içinde hapsolur. Ayşe’nin kulağına gelen söylentiler Kerem ve Ceyda’nın sevgili olduğu yönünde olsa da, Ayşe, bunun kıskandırmak için yapılan bir hamle olduğunu düşünmektedir. Ama bir yandan Ayşe, Kerem’in Ceyda’ya gittiği o gün ne olduğunu merak eder. Ayşe bu sorunun cevabını bulabilecek mi?

Bütün bunlar yaşanırken gündemde kurtarılması gereken bir atölye meselesi vardır. Kerem ve Ayşe yine karşı karşıyadır. Ayşe liderliğinde, atölyenin tekrar ayağa kaldırılması için yeni bir fikir arama yoluna girerler. Kerem ve Ayşe hem aşkta hem de işte inatlaşmaya başlar. Kimin kazanacağı meçhuldür!

Afili Aşk Dizisi Oyuncu Kadrosu

Afili Aşk dizisinin başrollerinde Burcu Özberk (Ayşe Yılmaz), Çağlar Ertuğrul (Kerem Yiğiter), Altan Erkekli (Muhsin Yiğiter), Asena Tuğal (Hülya), Yılmaz Kunt (Berk), Taner Rumeli (Rıza), Uğur Uzunel (Erkut), Benian Dönmez (Melehat), Serkay Tütüncü (Sertaç Çekerek), Güzide Arslan (Gonca Durmaz), Neşe Baykent (Yelda Yiğiter), Zeynep Tuğçe Bayat (Ayça), Umutcan Ütebay (Sabri) Ozan Dağgez (Samet) rol alıyor.

Afili Aşk Dizisi Künye

ARC Film prodüksiyonluğunda hayata geçirilen Afili Aşk dizisinin senaryosunu Barış Erdoğan, İlker Arslan, Okşan Tavaslıoğlu ve Kübra Sülün birlikte kaleme alıyor. Dizinin yönetmen koltuğunda Serdar Gözelekli otururken, yapımcılığını ise Fatih Ener Ömeroğlu üstlenmekte.

Bu Konuda Ne Düşünüyorsun?

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz