Afili Aşk Ne Zaman Başlıyor? Yayın Tarihi Belli Oldu!


Güncelleme: 20 Mayıs 2019 : 22:10
0
Afili Aşk

Kanal D’nin yeni yazlık dizisi Afili Aşk başlıyor. Tanıtımlarıyla oldukça dikkat çeken yeni dizi ne zaman başlıyor? Yayın tarihi belli oldu mu? İşte tüm detaylar..

Afili Aşk Hakkında Genel Bilgiler!

ARC Film’in yapımcılığını üstlendiği, Serdar Gözelekli’nin yönetmen koltuğunda oturacağı Afili Aşk’ın başrollerini Çağlar Ertuğrul, Burcu Özberk, Altan Erkekli, Neşe Baykent, Ozan Dağgez, Asena Tuğal, Serkay Tütüncü, Benian Dönmez, Taner Rumeli, Beril Pozam, Hira Su Yıldız, Uğur Uzunel, Güzide Arslan, Umutcan Ütebay, Yılmaz Kunt ve Zeynep Tuğçe Bayat gibi isimler paylaşıyor.

Dizinin senaryosunu yazacak olan isimler ise Barış Erdoğan, İlker Arslan, Kübra Sülün, Okşan Tavaslıoğlu olacak.

Afili Aşk Çağlar Ertuğrul ve Burcu Özberk Kimdir? Rol Aldığı Diziler!

5 Kasım 1987 doğumlu olan Çağlar Ertuğrul, Koç Üniversitesi Makine Mühendisliği , Akademi 35 Buçuk Sanat Evi mezunudur. Rol aldığı diziler Benim İçin Üzülme, Medcezir, Beyaz Karanfil, Boynu Bükükler, Kurt Seyit ve Şura ve Fazilet Hanım ve Kızları olmuştur.

12 Aralık 1989 doğumlu olan Burcu Özberk ise Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü mezunudur. Rol aldığı diziler Muhteşem Yüzyıl, Güneşin Kızları, Şahane Damat ve Aslan Ailem Dizileri olmuştur.

Afili Aşk Ne Zaman Başlıyor?

Yeni yazlık dizi Afili Aşk 12 Haziran Çarşamba akşamı 20:00’da Kanal D ekranlarında yayın hayatına başlıyor. Diziye yayın döneminde başarılar diliyoruz. İyi seyirler herkese.