Afili Aşk Dizisinde Beklenen Son! Afili Aşk Final Yapıyor? Afili Aşk Final Bölümü Ne Zaman?


Güncelleme: 6 Mart 2020 : 16:42
0

Kanal D ekranlarının romantik komedi dizisi Afili Aşk’ın ekran macerası sona eriyor.

Başrollerinde Burcu Özberk ve Çağlar Ertuğrul’un yer aldığı Afili Aşk dizisi final yapma kararı aldı.

Son haftalarda reytinglerde düşüş yaşayan ve üç kere gün değişikliğine gidilen dizide reytinglerde beklenen yükseliş görülemeyince veda kararı alındı.

Birsen Altuntaş’ın haberine göre, Afili Aşk dizisinin iki bölüm sonra 38. Bölümü ile ekranlara veda edeceği öğrenildi.

İşte Afili Aşk Final Tarihi

Yaz dizisi olarak yayın hayatına başlayan Afili Aşk dizisi Çarşamba akşamları yayınlanmaya başlarken daha sonra Cumartesi gününe alınmıştı. Reytinglerde bekleneni veremeyen dizi son olarak Perşembe akşamına alınmış ancak bu değişiklik de Afili Aşk’ın final yapmasına engel olamamıştı.

Afili Aşk dizisinin 38. Final bölümü 19 Mart Perşembe akşamı Kanal D ekranlarında son kez izleyici ile buluşacak.

Afili Aşk 36. Bölümde Neler Oldu?

Herkes Kerem’in ağzından çıkacak ismi beklerken, Kerem’in kararı Ayşe’yi alt üst eder.

Kerem’in aklından geçenleri kimse bilmese de, Ayşe’nin Kerem’i kaybetmeye niyeti yoktur. Ayşe Kerem’i geri kazanmak için akılları durduracak bir planı uygulamaya başlar.

Ancak önüne Ceyda engeli çıkacaktır. Ayşe’nin hazırladığı aşk dolu büyük ikna planı işe yarayacak mı?

Afili Aşk Dizisi Oyuncu Kadrosu

Afili Aşk dizisinin başrollerinde Burcu Özberk (Ayşe Yılmaz), Çağlar Ertuğrul (Kerem Yiğiter), Altan Erkekli (Muhsin Yiğiter), Asena Tuğal (Hülya), Yılmaz Kunt (Berk), Taner Rumeli (Rıza), Uğur Uzunel (Erkut), Benian Dönmez (Melehat), Serkay Tütüncü (Sertaç Çekerek), Güzide Arslan (Gonca Durmaz), Neşe Baykent (Yelda Yiğiter), Zeynep Tuğçe Bayat (Ayça), Umutcan Ütebay (Sabri) Ozan Dağgez (Samet) rol alıyor.

Afili Aşk Dizisi Künye

ARC Film prodüksiyonluğunda hayata geçirilen Afili Aşk dizisinin senaryosunu Barış Erdoğan, İlker Arslan, Okşan Tavaslıoğlu ve Kübra Sülün birlikte kaleme alıyor. Dizinin yönetmen koltuğunda Serdar Gözelekli otururken, yapımcılığını ise Fatih Ener Ömeroğlu üstlenmekte.

Son iki bölümü ile ekranlara gelecek olan Afili Aşk dizisinin yeni bölümü 12 Mart Perşembe akşamı saat 20.00’de Kanal D’de izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor.