AFİLİ AŞK 4.BÖLÜMDE ORTALIK KARIŞIYOR!


Güncelleme: 30 Haziran 2019 : 23:27
0

Başrollerini Burcu Özberk ve Çağlar Ertuğrul’un rol aldığı Afili Aşk dizisinin 4.bölüm fragmanı yayınlandı. 3.Temmuz Çarşamba akşamı ekrana gelmesi beklenen dizinin tanıtımında ortalığın son derece hareketleneceği anlaşılıyor. İşte detaylar…

YENİ BÖLÜM ÇOK EĞLENDİRECEK!

Seyirciler sosyal medya yorumlarında, yeni bölümü merakla beklediklerini belirtiyor. Gülünecek sahnelerin yine ağırlıkta olacağı tahmin ediliyor. Fragmandan Kerem’in ihanet haberinin bomba etkisi yarattığı anlaşılıyor. En çok da haberi duyan Ayşe’nin ağabeyi küplere biniyor. Muhsin, Kerem’in ilk günden itibaren Ayşe’yi aldattığını duyunca, Kerem’in itirafı karşısında büyük bir şok yaşıyor. Başları belaya giren Kerem ve Ayşe ise bu yalanı daha fazla sürdüremiyor. Peki, 4.bölümde naşka daha neler olacak? İşte sizin için 4.bölüm detaylı özeti…

4.BÖLÜM ÖZETİ

Kerem Ayşe’yi sinirlendirmek için elinden geleni ardına koymuyor. Fakat Ayşe’nin o kadar da kolay geri adım atmaya niyeti yoktur. Evin ilaçlanması sonucunda bir gece dışarıda kalmak zorunda kalmaları işlerin rengini değiştiriyor. Ayşe’nin ailesi kendilerinde kalmaları adına onlara baskı uyguluyor. Kerem orada kalmayı istememesine rağmen bu daveti kabul etmek zorunda kalıyor. Doğal olarak sırlarını saklamaları da imkânsız hale geliyor.

İZLEYİCİDEN TAM NOT ALDI!

Afili Aşk dizisinin sosyal medya yorumlarında, izleyiciden tam not aldığı anlaşılıyor. Burcu Özberk ve Çağlar Ertuğrul’un partner olarak birbirlerine çok yakıştıklarını eklemeyi de ihmal etmiyorlar. Dizinin yaz boyu kendisine reytingin üst sıralarda yer bulacağı ve seneye de devam edeceği tahmin ediliyor.

DİZİNİN GENEL HİKÂYESİ

Kerem, İstanbul’un çok eski tekstilcilerinden olan Yiğiter ailesinin yakışıklı ve çapkın oğludur. Yaratıcı zekasıyla zamana yenik düşmek üzere olan aile şirketini bir start – up çalışmasıyla sektörün lideri haline getirmiştir. Getirmiştir ama babası Muhsin’in gözünde adam olamamıştır. Çünkü Kerem yiyip içip, gezip tozup, her çiçekten bal alma şiarıyla hayatını yaşayan biridir. Keremlerin atölyesinde işçi olarak çalışan Ayşe de biri despot, diğeri hayırsız iki ağabeyi kontrolünde renksiz, tatsız bir hayat yaşayan zeki, güzel ve kalbi iyilik dolu bir kızdır. Tek umudu, bir süredir sevgili olduğu Berk ile evlenmek ve bu hayatı geride bırakmaktır. Ancak ağabeyleri onu mahallenin zengin çocuğu Sabri ile evlendirmek isteyince Ayşe, Berk’e bir an önce evlenmeleri gerektiğini söyler. Bunu duyan Berk ortadan kaybolur.

https://www.youtube.com/watch?v=_5NhqidhyEo