Acun Şok Açıklama Geldi! Survivor Tarihinde Bir İlk Kez Oynanacak Oyun Nedir?


Güncelleme: 29 Mayıs 2019 : 18:59
0

Acun Medya’nın yeni kararı ile Survivor  2019’a yeniden gidecek olan  eski yarışmacılar şampiyon olan Ogeday Girişken  ve Adem Kılıççı, Çağan Atakan Arslan, Damla Can, Hakan Hatipoğlu, Nagihan Karadere, olmuştu.

Survivor Türkiye Yunanistan yarışmasına katılan eski oyuncular geçtiğimiz günlerde Dominik adasına gitmişti. Acun Ilıcalı’nın yapımcısı olduğu  Survivor Türkiye – Yunanistan yarışmasına yeni kadrosu ile yapılan yarışı kim kazandı.  Peki Çeşme ödülü için yarışacak olan Survivor All Star takımı performansı nasıl oldu?

Survivor 2019 Türkiye Yunanistan oyuncularına karşı performansları başlarda düşük olsa da kıyasıya mücadelenin yaşandığı oyunlar oldu. Özellikle Nagihan Karadere’nin performansı çok konuşuldu. Damla ile Ogeday’ın performansı beğenildi. Dalaka ile Damla ile yarışı nefes kesti. Kıran kırana olan mücadelenin galibi Damla oldu. Peki Çeşme ödülünü Survivor Türkiye-Yunanistan mı yoksa Survivor All Star takımı mı kazandı.

Survivor Son Bölümde Ödülü Hangi Takım Kazandı?

Survivor’ın daha önce verilen büyük ödülü Mykonos tatili ödülünü Siyah Beyaz takım kazanmıştı. Çeşme tatili ödülünü ise  Survivor’a sonradan giden eski fenomen yarışmacılar kazandı. Survivor  All Star takımı  Çeşme ödülünü kaptı.

Acun Ilıcalı’in Açıkladığı Büyük Ödül Ne?

TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor yarışmasında daha önce oynanmamış bir oyun ile karşımıza çıkacak. Survivor tarihinde ilk kez bu oyun oynanacak.  Acun Ilıcalı konseyde açıkladı. İnanılmaz bir oyun bu daha önce kimse oynamadı.Bu oyunu bir tek siz yaşayacaksınız. Çok değişik bir oyun acayip zevk alacaksınız. Seyirciler bilecek ama siz bilemeyeceksiniz.” dedi. Herkesin hoşuna gidecek oyun nasıl bir oyun?

Master  Chef Survivor’da

Survivor yarışmacıları  yemek yapacak Master  Chef jürisi değerlendirecek. Bu hafata oynanacak parkurdan oluşmuyor. Survivor da bir ilk haftalardır aç olan Survivor yarışmacıları mutfağa girip yemek yapacak. TV8’nin sevilen programı Master  Chef Türkiye jürisi puanlayacak.