Acun Ilıcalı Survivor’a Katılacak İkinci İsmi Açıkladı! İşte Survivor’un Yeni Yarışmacısı


Güncelleme: 11 Kasım 2019 : 11:12
0

Tv8 kanalının patronu ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, Söylemezsem Olmaz programında olay yaratacak açıklamalarda bulundu.

Acun Ilıcalı sahibi olduğu Tv8 kanalında yayınlanan magazin programı Söylemezsem Olmaz’a katıldı.

Programda birbirinden ilginç açıklamalar yapan Ilıcalı, Survivor yarışmasıyla ilgili bir sürprizi açıkladı.

Şubat ayında Tv8 ekranlarında yeni sezonuyla izleyici ile buluşması beklenen Survivor programında yarışacak ikinci ismi Acun Ilıcalı açıkladı.

Survivor Ünlüler – Gönüllüler yarışmasına katılacak ilk ismin ünlü komedyen Ersin Korkut olacağını Acun Ilıcalı geçtiğimiz günlerde açıklamıştı.

Eski Şampiyon Yeniden Survivor’da!

Ilıcalı bu sefer de ünlü yarışma programına katılacak ikinci ismi açıkladı. Ilıcalı, Survivor Ünlüler takımında yer alacak ikinci ismin Uğur Pektaş olacağını söyledi.

Acun Ilıcalı, Survivor’ın ilk şampiyonu ve Arka Sokaklar’da yıllarca rol almış oyuncu Uğur Pektaş’ın yüzde 90 ihtimalle yarışacağını belirtti.

Acun Ilıcalı’nın canlı yayında yaptığı açıklamalardan öne çıkanlar başlıklar şu şekilde:

Youtuber’larla Yarışma Başlıyor!

Exatlon Youtubers için bu hafta Dominik’e gidiyoruz. 16 tane Youtuber olacak. Oğuzhan Uğur var. Enes Batur yok. Enes geldi adaya ama çok Eneslik değil biraz. Bizim 7-8 kişilik ekibimiz var onlarla birlikte karar veriyoruz. 8 ayrı beyiniz. Hepimiz farklı düşünüyoruz. Kafalarımızın farklı olduğu belli. Beraber bir şeye ortak kanaat getirdiğimiz zaman o işin tutmama ihtimali yok.

Uğur Pektaş Kimdir?

Uğur Pektaş, 16 Nisan 1979 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. 40 yaşındaki ünlü oyuncu Koç burcu.

Kocaeli Üniversitesi Otelcilik Bölümü’nden mezun olarak eğitim hayatını tamamladı.

Aynı zamanda yoga, aikido ve tai chi sporları yaptı. Tur rehberliği yaptı, bir bira firmasının parti ekibinde organizatör olarak çalıştı. Ayrıca babasıyla ortak olduğu Otomobil tamiri ve bakım servisi dükkanı var.
2005 yılında Kanal D’de yayınlanan Acun Ilıcalı’nın hazırlayıp sunduğu Survivor Türkiye yarışmasında birinci oldu.

Sonrasında da oyunculuğa başladı. Kuşdili ve Düşler ve Gerçekler dizilerinde yer aldı. Arka Sokaklar dizisi ile büyük ses getirdi.

Uğur Pektaş’ın Hac organizasyonu yapan şirketi de vardır.

Uğur Pektaş, 19 Haziran 2008 tarihinde, kendisi gibi oyuncu olan sevgilisi Gamze Özçelik ile evlendi. 30 Ocak 2010 tarihinde Murathan adında bir oğlu olmuştur. 26 Aralık 2011 tarihinde boşandı.

Rol Aldığı Yapımlar

2005 – Düşler ve Gerçekler
2006 – Kuşdili
2006 – 2014 – Arka Sokaklar