7 Ekim 2018 Pazar Reyting Sonuçları-Elimi Bırakma, Ağlama Anne, Bir Litre Gözyaşı


Güncelleme: 8 Ekim 2018 : 10:32
3

7 Ekim pazar reyting sonuçlarında 5 dizi kıyasıya bir rekabete girişecek. Elimi bırakma dizisinin tahtı elinden alınacak mı? 7 Ekim 2018 pazar günü yeni diziler ile beraber 5 dizi reyting sonuçlarında zirveyi yakalamaya çalışacak.

Bildiğiniz gibi 7 Ekim Pazar günü Normalde elimi bırakma dizisi tek başına zirveyi göğüslüyordu. Şimdi ise pazar günü toplamda 4 dizi dahil oldu. Bunlardan birisi 1 bölümü ile ekranlara gelecek olan bir litre gözyaşı dizisi. Kanal D ekranlarında izleyici ile buluşacak olan dizi bir Kore uyarlaması. Hikayesi ile ilgi uyandıran dizinin oyuncu kadrosu da bir o kadar iddialı. Nefes Nefese dizisi gün değiştirerek pazar gününe alındı.

eski gününde beklediği reyting sonucu alamayan nefes nefese yapım şirketi ve kanal arasındaki anlaşma sonucu gün değiştirdi. şansını 7 Ekim Pazar günü deneyecek olan nefes nefese Büyük ihtimal final yaparak yayından kaldırılacak. FOX TV’de ise savaşçı dizisi yeni sezona Start veriyor.

yeni sezonda yeni hikayeler ve yeni karakterlerle evlerimize konuk olacak olan savaşçı dizisi de 7 Ekim Pazar günü reytingleri Zorlayacak olan bir diğer yapım. 7 Ekim reyting sonuçlarında bir yeni dizi daha ekranlara gelecek. ATV ekranlarında Ağlama Anne isimli dizi 1 bölümü ile izleyici kitlesini artırarak reytinglerde önemli bir başarı elde etmeye çalışacak. Ve son olarak elimi bırakma dizisi kendi gününde zirvedeki yerini korumaya çalışacak.

7 Ekim 2018 Pazar reyting sonuçları

7 Ekim reyting sonuçları 8 ekim sabahı saat 10 da açıklanacak. Resmi sonuçlar açıklanır açıklanmaz haberimiz eklenecektir. Reytingler belli bir gönüllü denek üzerinde yapılan cihaz ölçüm sonuçlarının merkezi bir platformda toplanarak programların ve kanalların izlenme oranlarını gösteren bir sistemdir.

AB’de ise O Ses Türkiye 5.97 reytingle 1., Elimi Bırakma 5.90 reytingle 2., Savaşçı 5.50 reytingle 3., Bir Litre Gözyaşı 2.91 reytingle 7., Ağlama Anne 2.22 reytingle 11., Nefes Nefese ise 2.19 reytingle 12. olmuş.

Total’de Savaşçı 6.44 reytingle 1., Elimi Bırakma 5.65 reytingle 2., O Ses Türkiye 4.64 reytingle 3., Ağlama Anne 3.72 reytingle 7., Bir Litre Gözyaşı 2.89 reytingle 10., Nefes Nefese ise 2 reytingle 15. sırada yer almış.

3 YORUMLAR

Bu Konuda Ne Düşünüyorsun?

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz