Neler Oluyor Hayatta’nın Sunucusu Değişti! Hakan Ural’a Yeni Partner! Nur Tuğba Namlı Kim?


Güncelleme: 3 Şubat 2020 : 17:20
0

Kanal D ekranlarında hafta içi her gün izleyici ile buluşan Neler Oluyor Hayatta? Programında önemli bir değişikliğe gidildi…

Sezon başında Kanal D ekranlarında yayınlanmaya başlayan ve sunuculuklarını Hakan Ural ile Seda Akgül’ün üstlendiği Neler Oluyor Hayatta? Programına hangi yorumcu veda etti?

Hafta içi her gün saat 09.00’da Kanal d ekranlarında izleyici ile buluşan programın sunucularından Seda Akgül Neler Oluyor Hayatta?’ya veda etti.

Programın yorumcu koltuğunda bundan böyle Tv8 ekranlarından tanınan Nur Tuğba Namlı oturacak.

Hakan Ural ve Nur Tuğba Namlı’nın yer aldığı Neler Oluyor Hayatta? programı hafta içi her sabah 09.00’da Kanal D ekranlarında yayınlanmaya devam edecek.

Nur Tuğba Namlı Kim?

Nur Tuğba Algül Namlı, 1983 yılında dünyaya geldi.

Aslen Mersinli olan Namlı Başarılı spiker Gülgün Feyman’dan aldığı sunuculuk eğitiminden sonra ekran macerası başlayan Nur Tuğba Algül, haber bülteni spikeri olarak ekran önüne çıktı.

İlk olarak SkyTürk kanalında gece haberlerini sunan Nur Tuğba Algül, burada uzun süre görev aldıktan sonra NTV kanalına transfer oldu ve bu kanalda da haber spikeri olarak görev aldı.

TV 8 ekranlarında yayınlanmış olan Ütopya isimli yarışmanın gündüz kuşağında yayınlanan programı “Ütopya Panorama” programının sunuculuğunu üstlenen Nur Tuğba Algül bu yarışmanın bitmesinin ardından yine TV 8 ekranlarında yayınlanmakta olan fenomen yarışma Survivor’ın gündüz kuşağında yayınlanan ve yarışmada gelişen olayların kritiğinin yapıldığı Survivor Panorama’nın Hakan Hatipoğlu ile birlikte sunuculuk yaptı.

Nur Tuğba Algül 2015 yılından beri iş adamı Mustafa Namlı ile evlidir.

Seda Akgül’den Ayrılık Açıklaması

Neler Oluyor Hayatta programından ayrılan ünlü sunucu Seda Akgül konu ile ilgili şu açıklamayı yayınladı:

“Neler Oluyor hayatta programından ayrılma nedenim, programın yapımcılığını üstlenen Bloom Medya’nın patronu Uygar Ataş’ın programı bırakması ve benim sözleşmemin o şirketle olmasıdır. Şu anda ne partnerim, ne de eski patronumla herhangi bir bağım veya dostluğum kalmamıştır.Keyfi sebeplerden ve kişisel hırslardan dolayı ekmek parası ile oynayabilen insanlardan uzak durmak lazımdır.

Kötülüğümü isteyenlere en güzel cevap; TRT sınavı ile başlayan, 22 yıllık meslek hayatımda eğitimim, başarılarım, insan ilişkilerim, ekrana saygım ve tecrubemdir.. Herşeyden önce beni kalplerinde ve evlerinde misafir eden izleyicilerim gelir..Bundan sonra eğitim, konuşma tarzı , tavır ve saygı kavramlarını bilen… Kendi tecrube, bilgi ve insanlık anlayışıma yakın meslektaşlarımla ve işverenlerle çalışmak dileğiyle. Hepinizi seviyorum…

Ekmekle oynayanın , ekmeği olmaz… Bıgüne kadar hep ayıpsız ayrılıklar yaşadım. Artık ayıpları olanlar düşünsün….KanalD’yi tenzih ederim.. Daha özgür, mutlu, saygılı ve sevgili projelerde buluşmak dileğiyle….Dostunuzu dost ilan edin, arkanızdan kuyu kazanların dostunuz gibi görünmesine müsade etmeyin. En büyük zararı onlar verir. Basit bir veda ile ayrılabileceğim, çok saygı duyduğum ve yıllarımı verdiğim kanaldan henüz orada 3 aydır iş yapmakta olan insanların başarısızlığını yine ben ödemek zorunda kaldım ilk kez hakkım helal değil.”

Bu Konuda Ne Düşünüyorsun?

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz