Çukur Dizisine Yeni Bir Oyuncu Katıldı! Çukur Dizisi Songül Kim? Alara Turan Kimdir?


Güncelleme: 28 Ocak 2020 : 10:59
0

Ekranların fenomen dizisi Çukur’un kadrosuna genç bir isim dahil oldu.

Pazartesi akşamları Show tv ekranlarında izleyici ile buluşan Çukur dizisine dahil olan güzel oyuncu kim?

Başrollerinde Erkan Kolçak Köstendil, Nejat İşler, Aras Bulut İynemli, Öner Erkan, Berkay Ateş, Burak Dakak, Necip Memili, Perihan Savaş, Damla Sönmez gibi isimlerin yer aldığı Çukur dizisine Songül rolüyle genç ve güzel oyuncu Alara Turan katıldı.

Çukur dizisinde Burak Dakak’ın canlandırdığı Akın Koçovalı’nın eski sevgilisi Songül karakterine hayat veren Alara Turan ilk olarak dizinin 27 Ocak Pazartesi akşamı yayınlanan 85. Bölümünde izleyici karşısına çıktı.

 

Alara Turan Kimdir?

Alara Turan, 14 Eylül 1995 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Eğitimini Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nde tamamladı. Alara Turan, 1.68 metre boyunda, 58 kilo ve Başak burcudur.

Star Tv ekranlarında yayınlanan; kadrosunda Mehmet Aslantuğ, Ayça Bingöl, Afra Saraçoğlu, Nur Fettahoğlu, Furkan Andıç, Murat Daltaban gibi isimlerin yer aldığı Kardeş Çocukları dizisi ile ilk oyunculuk deneyimini yaşadı. Alara Turan Kardeş Çocukları dizisinde Hayal karakterine hayat vermişti.

Çukur Dizisinin Son Bölümünde Neler Yaşandı?

Selim ve Cumali, Çağatay’dan gelen paketle birlikte dehşete düşecek. İkili, Yamaç’la ilgili iyi bir haber beklerken Çağatay’a karşı kendi yöntemleriyle meydan okumaya devam edecekler.

Çağatay’ın yaptığı karşı hamle ise sadece Koçovalıları değil bütün Çukur’u zor durumda bırakacak.Damla, geçmişten gelen hesaplarla yüzleşmek zorunda kalacak. Geçmişle hesaplaşması gereken başka bir isim de Akın olacak.

Çukur’dan gelen haberle harekete geçmeye karar veren Karaca, karşısında Azer’i bulacak.Vartolu ve Mahsun’un nasıl bir hamlede bulunacağı akıllarda soru işareti yaratırken, yaşanan gelişmeler Çukur’da yepyeni bir oyunun başlamasına sebep olacak.

Çukur Dizisi Oyuncu Kadrosu

Reyting rekortmeni Çukur dizisinin başrollerinde; Aras Bulut İynemli, Nejat İşler, Perihan savaş, Erkan Kolçak Köstendil, Necip Memili, Öner Erkan, Rıza Kocaoğlu, Burak Dakak, Damla Sönmez, Hazal Subaşı, Cihangir Ceyhan, Tansu Biçer, Berkay Ateş, Boncuk Yılmaz, Mustafa Kırantepe, Kubilay Aka gibi isimler yer alıyor.

3. sezonu yayınlanan Çukur dizisinin 86. Bölümü 3 Şubat Pazartesi akşamı saat 20.00’de Show tv ekranlarında izleyici ile buluşacak.