Jet Sosyete Dizisine Sürpriz Konuk! Jet Sosyete Doktor Serdar Kim? Serkan Keskin Kimdir?


Güncelleme: 20 Kasım 2019 : 23:00
0

Puhutv platformunda üçüncü sezonuyla yayınlanmaya devam eden Jet Sosyete dizisinin yeni bölümünde ünlü bir aktör konuk oluyor.

Başrollerinde Gülse Birsel, Derya Karadaş, Hasibe Eren, Enis Arıkan ve Cengiz Bozkurt gibi isimlerin yer aldığı Jet Sosyete dizisi her hafta ünlü oyuncuları misafir etmeye devam ediyor.

İşte O İsim!

Puhutv’de her Cuma günü yeni bölümü yayınlanan Jet Sosyete dizisi son bölümüne ünlü oyuncu Serkan Keskin konuk oluyor. Keskin, dizide Doktor Serdar karakterine hayat verecek.

Serkan Keskin, Leyla ile Mecnun dizisinde canlandırdığı İsmail Abi karakteri ile geniş kitlelerce tanınmıştı.

Serkan Keskin Kimdir?

Serkan Keskin, 25 Kasım 1977 tarihinde İzmit’te dünyaya geldi. Serkan Keskin, 1.70 metre boyunda 95 kilo ve Yay burcudur.

İzmit Şehir Tiyatrosu bünyesinde ve Akademi İstanbul’da tiyatro eğitimi alan Keskin, 2002 yılında kurulan Semaver Kumpanya’a katıldı. Uzun yıllar bu grupta oyuncu ve yönetmen olarak çalıştı.

Serkan Keskin 2003’te yayınlanmaya başlayan Çaylak isimli dizi ile ilk kez kameralar karşısına geçti. Daha sonra çeşitli dizi ve filmlerde rol aldı.

Özellikle, 2011 yılında yayınlanmaya başlayan Leyla ile Mecnun dizisinde canlandırdığı “İsmail Abi” karakteri ile fenomen oldu ve bu dizide göstermiş olduğu oyunculuk performansından dolayı 32. İsmail Dümbüllü ödülünü aldı.

Yeni Bölüm Ne Zaman?

Jet Sosyete dizisi üçüncü sezonunun yedinci bölümüyle 22 Kasım Cuma günü Puhutv platformunda diziseverlerle buluşmaya hazırlanıyor.

Jet Sosyete’nin Yeni Bölümünde Neler Olacak?

Cengiz şirketin sonbahar satışlarının kötü gitmesinden ötürü patlamaya hazır bir bomba gibidir. Cengiz’i sakinleştirmek için Tony, Gizem, Zahide ve Ozan seferber olur. Alara bir kök hücre kampanyasına bağışçı bulmak suretiyle destek verirken, Şennur’un kanının bir hastayla uyuşması ortalığı karıştırır.

Jet Sosyete Nereden İzlenebilir?

puhutv.com kullanıcıları; ‘Jet Sosyete’nin yeni bölümlerine herhangi bir üyelik olmaksızın puhutv.com adresinden, puhutv iOS ve Android uygulamasından, Apple TV ve Smart TV’den ulaşabilir, diziyi zaman ve mekandan bağımsız izleyebilir.

Her cuma yeni bölümle izleyicilerinin karşısına çıkacak ‘Jet Sosyete’nin önceki tüm bölümleri de puhutv.com’dan ücretsiz olarak izlenebiliyor.

Jet Sosyete dizisinin 3. sezon 7. bölümü 22 Kasım Cuma günü saat 20.00’de Puhutv’de yayınlanacak.