Mucize Doktor Dizisinin Kadrosunda Hangi İsimler Var?


Güncelleme: 9 Temmuz 2019 : 23:21
0

Yeni sezonda Fox tv’nin en iddialı yapımları arasında yer alacak olan Mucize Doktor dizisinin kadrosu şekillenmeye devam ediyor.

Dünyanın en çok izlenen dizileri arasında yer alan The Good Doctor dizisinin uyarlaması olarak ekranlara gelecek Mucize Doktor dizisi yeni sezonda Fox tv’de izleyici ile buluşacak.

Mucize Doktor dizisinin başrolünde Medcezir, Dudullu Postası ve Hakan Muhafız dizileri ile tanınan Taner Ölmez yer alacak.

Dizinin kadrosu için oyuncu arayışları sürerken Mucize Doktor’da yer alacak yeni isimler de belli olmaya başladı.

İşte Mucize Doktor Dizisi Oyuncu Kadrosu

Dizinin kadrosunda Taner Ölmez’in yanı sıra Reha Özcan’ın da rol alacağı kısa bir süre önce açıklanmıştı. Şimdi de bu isimlerin yanı sıra Onur Tuna ve Özge Özder’in de Mucize Doktor dizisinin kadrosuna katıldığı açıklandı.

Onur Tuna son olarak Yasak Elma dizisinde rol almış ve sezon finalinde diziden ayrılık kararı almıştı.

Mucize Doktor’da Kim Kimdir?

‘Mucize Doktor’da Reha Özcan ‘Adil’, Onur Tuna ‘Ferman’, Özge Özder ise ‘Kıvılcım’ karakterine hayat verecek.

Çekimler Ne Zaman Başlıyor?

Dizi çekimlerinin Temmuz ayı sonunda başlaması bekleniyor. Fox tv ekranlarında izleyici ile buluşacağı kesinleşen Mucize Doktor dizisinin yayın günü ve tarihi ise henüz belli değil.

Kore yapımı olan Good Doctor dizisinden uyarlanacak olan dizi yeni sezonda televizyon ekranlarında izleyici ile buluşacak.

Muzice Doktor Dizisi Künye

Mucize Doktor dizisi MF Yapım prodüksiyonluğunda hayata geçirilecek Mucize Doktor dizisinin yönetmen koltuğunda Yusuf Pirhasan oturacak. Dizinin senaryo uyarlamasını ise yer aldığı yapımlarla adından söz ettiren Pınar Bulut ve Onur Koralp birlikte üstleniyor.

En Çok İzlenen Drama Ödülünü Aldı

The Good Doctor, 14. International TV Audience Awards’ta geçen yılın en çok izlenen drama ödülünü aldı.

Taner Ölmez Kimdir?

Taner Ölmez 9 Ağustos 1986 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. 33 yaşındaki başarılı oyuncu Aslan burcu ve 1,79 boyunda ve 65 kilo. Tunceli’de dünyaya gelmiş, 6 yaşında iken ailesi ile birlikte İstanbul’a göç etmişlerdir.

İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümü’nden mezun olarak eğitim hayatını tamamladı.

Taner Ölmez birçok dizi ve reklam filminde rol almıştır. İlk olarak İstanbul’un Altınları dizisindeki performansı ile dikkat çekmiştir. Kapalı Çarşı, Kül ve Ateş ve Tatar Ramazan dizilerinde de rol alan Taner Ölmez’in geniş kitleler tarafından tanınması ise Kayıp Şehir dizisi ile olmuştur.

Star Tv ’de yayınlanan ve dünyaca ünlü The O.C.dizisinin uyarlaması olan Medcezir (Dizi)’de Mert Serez karakterini canlandırmıştır. Aynı zamanda 2014 yılında Katil Joe tiyatro oyununda gösterdiği başarıyla Afife Jale Tiyatro Ödülü’ne layık görülmüştür.

2016 yılında ise yine Star Tv’de yayınlanan Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinde Genç Osman karakterini canlandırmıştır.

Ölmez son olarak Netflix tarafından hayata geçirilen Hakan Muhafız dizisinin ikinci sezonunda yer aldı.