Leke Dizisi İçin Flaş Karar! Leke Dizisi Final Yapacak Mı?


Güncelleme: 17 Haziran 2019 : 23:57
0

Kanal D ekranlarında izleyici ile buluşan Leke dizisinin akıbeti merak konusu oldu.

Ekranlara iddialı bir giriş yapan Leke dizisi ilerleyen bölümlerde beklenen yükselişi gösterememiş ve bir çıkış yakalayamamıştı. Bu gelişmeler üzerine Leke dizisinin Kanal D ekranlarında yayınlanacak 9. bölümü ile final yaparak ekranlara veda edeceği iddia edilmişti.

Ancak son gelen haberlere göre Leke dizisinin final yapması kararından vazgeçildi. Leke dizisinin 9. bölümü için yayınlanan fragmanlarda sezon finali ibaresi yer aldı. Sezon finali etiketiyle yeni bölüm fragmanlarını yayınlanan Leke dizisi ekibi böylece final iddialarına da noktayı koymuş oldu.

Leke dizisi sezon finali olan 9. bölümüyle 18 Haziran Salı akşamı saat 20.00’de Kanal D ekranlarında izleyici ile buluşacak.

Leke Dizisi Konusu Ne?

Dizi, yetiştirme yurdunda büyümüş kalbi, yüzü gibi güzel hukuk öğrencisi Yasemin’le; çocukken yaşadığı travma sonucu kadınlarla arasına uçurum giren başarılı iş adamı Cem’in hayatın zorluklarına meydan okuyan aşklarını anlatmaktadır…

Leke Dizisi

TIMS&B Production yapımcılığında hayata geçirilen Leke dizisinin yapımcı koltuğunda Timur Savcı ve Burak Sağyaşar birlikte oturuyor. Dizinin uygulayıcı yapımcısı ise Banu Gündoğdu.

Senaryosunu Yıldız Tunç’un kaleme aldığı ekranlara hızlı bir giriş yapan Leke dizisinin yönetmenliğini Metin Balekoğlu üstlenmekte. Dizisinin müziklerini ise Cem Yıldız bestelemekte. Görüntü yönetmenliğini Emin Çakır’ın yaptığı dizinin sanat yönetmeni ise Aytaç Çınaroğlu.

Leke Dizisi Oyuncu Kadrosu

Leke dizisinin baş rollerinde; Burak Sevinç (Cem), Melis Sezen (Yasemin), Selen Uçer (Serpil), Mehmet Bozdağan (Birkan), Nail Kırmızıgül (Ekber), Tolga Güleç (Mehmet), Nurinisa Yıldırım (Ferhan), Ferdi Sancar (Meto), Tuğçe Açıkgöz (Şirin), Lale Başar (Belkıs), Selahhattin Paşalı (Arda), Kerim Tuna Kaba (Murat), Yağmur Özbasmacı (Pelin), Ziya Çiçek(Subutay), Serap Öner (Nevin), Aslı Turanlı (Aysun), Mert Asutay (Oktay), Mehmet Avcı (Cevat), Ali Savaşçı (Hakan) rol almakta.

Melis Sezen Kimdir?

Leke dizisinin başrol oyuncusu Melis Sezen 2 Aralık 1993 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. 1,69 boyunda ve 54 kilo olan genç oyuncu Yay burcu.

Koç Üniversitesi Medya ve Görsel Sanatlar Bölümü’nden mezun olarak eğitim hayatını tamamlayan Melis Sezen ilk ekran macerasını Hayat Bazen Tatlıdır dizisiyle yaşadı.