Çukur Dizisinde Aliço Öldü Mü? Rıza Kocaoğlu Diziye Veda Mı Ediyor?


Güncelleme: 22 Mayıs 2019 : 19:19
0

Show tv ekranlarında yayınlanan fenomen dizinin fenomen olmuş karakteri Aliço ölüyor mu? Çukur bu hafta yayınlanan bölümünü izleyenler bir veda ya tanıklık etti. Dizinin yayınlanan 66. bölümünde beklenmedik bir ayrılık yaşandı.  Show tv’nin reyting rekortmeni dizinin sezon finali öncesi yaşanan ayrılık şaşırttı.  Bu hafta yayınlanan bölümünün ardından dizinin izleyicileri merakla bir sonraki bölümü bekliyor. Peki gerçek mi? Aliço gerçekten öldü mü? Bu soru merak edilirken bir gelişme yaşandı. Rıza Kocaoğlu sosyal medya aracılığıyla veda etti.

Aliço Nasıl Öldü?

Yücel Aliço’yu atık bir çukura attı ve benzin dökerek ağıtlarla dolu çukuru ateşe verdi. Yangın sırasındaki patlamada yaralandığı için Aliço’yu kurtaramadığı görülüyor. Fenomen karakterin öldüğüne inanmayan izleyiciler yeni bölümü beklerken bir gelişme yaşandı. Rıza Kocaoğlu veda etti.

INSTAGRAM’DAN VEDA PAYLAŞIMI YAPTI

Çukur dizisinde Aliço rolünü oynayan oyuncu Rıza Kocaoğlu, sosyal medya üzerinden Aliço karakterinin fotoğrafını paylaştı. Diziye veda etti. Dizide Cumali rolündeki Necip Memilli ise bu fotoğrafa ‘Her şey için teşekkürler. Emeğine sağlık’ notunu yazdı.

Rıza Kocaoğlu Kimdir?

Rıza Kocaoğlu, 19 Mart 1979 tarihinde İzmir Tepecik’de doğmuştur. Babası Göztepe’nin yıllarca tribün amigoluğunu yapan başbakan lakaplı İsmail Kocaoğlu’dur. Aynı zamanda kendisi de fanatik Göztepe taraftarıdır. Dokuz Eylül Üniversitesi Oyunculuk bölümünden mezun oldu.

Filmleri Ve Dizileri :
2013 – Behzat Ç. Ankara Yanıyor
2012 – 2014 – Karadayı (Dizi)
2011 – 2012 – Kuzey Güney
2011 – Labirent
2011 – Behzat Ç. Seni Kalbime Gömdüm
2010 – Kaybedenler Kulübü
2010 – Av Mevsimi
2010 – 2011 – Ezel (Dizi)