Bir Aile Hikayesi 12.Yeni Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı?


Güncelleme: 20 Mayıs 2019 : 21:55
0

Bir Aile Hikayesi 11. son bölüm izleyicilerle buluştu ve Bir Aile Hikayesi 12. yeni bölümünü merakla bekleyen izleyici bölümün fragmanının yayınlanıp yayınlanmadığını araştırıyor.  Yeni bölümleriyle izleyenleri ekran başına kilitleyen Bir Aile Hikayesi 11 bölümüyle ekrana geldi.

Bir Aile Hikayesi 11. son bölüm ardından gözler Bir Aile Hikayesi 12. yeni bölüm fragmanı için çevrildi. Merakla takip edilen dizide bu hafta yaşananlar soluksuz izlendi. izinin 11. Bölümünde Nil karakteri ile kadroya dahil oldu. Nil, Berk’in unutamadığı eski sevgilisi rolünde oynayacak.Bir Aile Hikayesi her Cumartesi akşamı FOX ekranlarında izleyiciyle buluşuyor. İşte, Bir Aile Hikayesi 10. son bölüm izleme linki ve 11. yeni bölüm fragmanı.

 Bir Aile Hikayesi  11. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı?

Dizinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı ancak fragman yayınlandı. İzlemek için linke tıklayınız.

 Bir Aile Hikayesi  Son Bölümünde Neler Yaşandı?

Bir Aile Hikayesi 11. Bölüm ekranlara geldi. Fox Tv ekranlarının merakla takip edilen dizisi Bir Aile Hikayesi, yeni bölümüyle bu akşam izleyicilerin karşısına çıktı. Dizinin dün akşam yayınlanan bölümünde; Üçüzlerin dokuzuncu doğum gününü  izledik.

Her zamankinden farklı olarak bu yıl ayrı ayrı kutlamak ister çocuklar dogum günlerini. Bu durum Reyhan ve Cem’i epey zorladı. Berk’in doğum günü partisine katılım çok olurken, Beste ve Mahur’un partisi sönük kalınca ortalık karıştı. Beste’nin en yakın arkadaşını Berk’in partisine gidince üzüntüden kendini odaya kapatır. Cem ve Reyhan, günün sonunda onu mutlu etmenin bir yolunu yine buldu.

Mahur, Şakir’in ilaç tedavisini bırakmak istediğini öğrenir. Onu hayata bağlamak için yeni bir neden arar ve çözümü yeni bir torun sevincinde bulur. Oyunu yetiştirmek için gece gündüz prova yapan Berk ve Hülya yakınlaşır. Ancak Derya’nın ani dönüşü Berk’i zor durumda bırakır. İki kadın arasında kalan Berk hiç umulmadık bir seçim yapar eski aşkına geri döner.