4N1K’dan Kötü Haber! 12. Bölümle Final Mi Yapacak?

Fox TV ekranlarında izleyici ile buluşan gençlik dizisi 4n1k dizisi yükselen reytinglerinin inişe geçmesi ile radikal bir karar aldı. 4n1k 12.bölüm ile final yapacak. Detaylar şöyle;

Birsen Altuntaş’ın haberine göre 4n1k dizisi 12. Bölüm ile final yapacak. Kadrosunda genç isimlerin yer aldığı ve kitap uyarlaması olan dizi sezon dizileri karşısında daha fazla rekabet edemeyeceğini anlayarak final kararı aldı.

Sevilen gençlik dizisi 12.bölüm ile final yapacak ve bundan sonra internet ortamında devam edecek. Gençlik, romantik komedi türünde ekranlara gelen dizinin kadrosunda Gözde Mutluer (Yaprak), Atakan Hoşgören, Burak Yörük (Barış Ozansoy), Sina Özer, Cihan Şimşek, Cemrehan Karakaş, Hasan Denizyaran gibi isimler yer alıyor. Ödüllü yazar Büşra Yılmaz2ın romanı 4n1k’dan uyarlanan dizi özellikle gençlerin ilgi ile takip ettiği bir yapım.

Dizide dostluk, aşk, gençlik ön planda olmakla birlikte, beş gencin kahkaha ve macera dolu hikayeleri ekranlara geliyor. Dizi 12. Bölümden sonra internetten devam edecek. İnternette online video izleme platformu ile anlaşma yapıldıktan sonra bölümler o platform üzerinden yayınlanacak. Bakalım 4n1k internette ne kadar izlenecek?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 17 Eylül 2018

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

4N1K’dan Kötü Haber! 12. Bölümle Final Mi Yapacak? (1 Yorum)