27 Mayıs Pazartesi Reyting Sonuçları! Söz Mü Çukur Mu Daha Çok İzlendi? Canevim Dizisi İzlendi Mi?


Güncelleme: 28 Mayıs 2019 : 10:39
0

27 Mayıs Pazartesi günü reyting sıralaması nasıl şekillendi? Star tv’de Söz dizisinin final bölümü, Show tv’de Çukur dizisinin sezon finali ve Atv’de ise yeni dizi Canevim’in ilk bölümü vardı.

Televizyon ekranlarında yayınlanan programlardan oluşan 27 Mayıs Pazartesi günkü reyting listesi sıralaması nasıl oldu?

Çukur’un 2. Sezon finali, Söz’ün final bölümünden daha fazla mı izlendi? Yaz sezonunun en yeni dizisi Canevim ilk bölümü ile izleyiciden geçer not alabildi mi?

İşte 27 Mayıs Pazartesi reyting sıralaması…

Total Grubu Sonuçları

27 Mayıs Pazartesi günü total grubunda ilk sırada Çukur dizisi yer aldı. Sezon finali ile ekranlara gelen Çukur dizisi Total grubunun en çok izlenen yapımı olmayı başardı. İkinci sırada Söz dizisinin finali üçüncü sırada ise Fatih Portakal ile Fox Ana Haber yer aldı.

Atv’nin yeni dizisi Canevim total grubunda kendisine 23. Sırada yer bulabildi.

AB Grubu Reyting Sonuçları

Kıyasıya bir mücadeleye sahne olan Pazartesi günü reyting listesinde AB grubunda da ilk sırada yine Show tv’nin fenomen dizisi Çukur’un sezon finali bölümü yer aldı. AB grubu reyting sıralamasında 27 Mayıs Pazartesi günü ikinci sırada Fatih Portakal ile Fox Ana Haber yer alırken üçüncü sırayı ise Kanal D’nin Zalim İstanbul dizisi aldı. Söz dizisinin final bölümü AB grubu reyting sıralamasında dördüncülükle yetindi.

Canevim dizisinin ilk bölümü AB grubunda 28. Sırada kendisine yer bulabildi.