27 Mayıs Çukur’un Sezon Finalinde Neler Yaşanacak? Hangi Karakterler Veda Ediyor? Azer Ölüyor Mu?


Güncelleme: 27 Mayıs 2019 : 10:38
0

Show tv’nin Pazartesi akşamları yayınlanan fenomen dizisi Çukur’un 2. Sezonunun final bölümü 27 Mayıs günü saat 20.00’de yayınlanacak.

Başrollerinde Aras Bulut İynemli, Erkan Kolçak Köstendil, Perihan Savaş, Ercan Kesal, Cihangir Ceyhan gibi isimlerin yer aldığı Çukur dizisinde sezon finali heyecanı yaşanıyor.

İkinci sezonun son bölümü toplamda dizinin 67. Bölümü 27 Mayıs Pazartesi günü saat 20.00’de Show tv’de izleyici ile bu sezon son kez buluşacak.

Çukur’dan Anlamlı Sezon Finali Galası

Sezon finali gösteriminden hemen önce Çukur dizisinin oyuncularının ve teknik ekibin katılacağı bir gala gecesi düzenlenecek. Ebru Akel’in sunuculuğunu yapacağı gala gecesi de Show tv ekranlarında canlı yayınlanacak.

Gala gecesinden elde edilecek gelin Kansersiz Yaşam Derneği’ne bağışlanacak.

“Çukur’da Umut Var” adı verilen proje ile kanser hastası çocuklar ile kök hücre ve kan bağışına farkındalık yaratma amacıyla kanserli çocuklara moral ve umut verecek bir gece düzenlenecek.

Galada Kimler Sahne Alacak?

Toygar Işıklı ve sürpriz Çukur oyuncuları, Adamlar, Ender Balkır, Heja ve Şam, Hidra ve Saki, Kubilay Aka ile Ozan Doğulu, Melek Mosso, MRF, Doğan Duru (Redd), Zeynep Bakşi Karatağ ve Ercan Kesal ile Nida Ateş gibi pek çok müzisyen ve de oyuncunun, dizinin dillere dolanan şarkılarını söyleyecekleri konserle başlayacak gala Ebru Akel Sancak’ın sunuculuğunda gerçekleşecek.

Sürprizlerle dolu sezon finali öncesi, Çukur’un sevilen şarkıları birlikte söylenecek.

Sezon Finalinde Neler Yaşanacak?

Çukur’un 67. Bölümünde ise neler yaşanacağı merak konusu. Reyting rekortmeni dizinin ikinci sezon finalinde hangi isimler diziye veda edecek?

Büyük çatışma sahnelerinin yaşanacağı Çukur’un 2. Sezon 34. Bölümünde izleyiciyi nasıl sürprizler bekliyor?

Koçovalılar’ın yeni düşmanı Azer Kurtuluş kardeşinin intikamını almak için Koçovalılar’ın karşısına çıkacak mı? Yücel’in planları işe yarayacak mı yoksa Koçovalılar’ın eline düşerek kendi sonunu mu hazırlayacak? Akın Koçovalı Çukur’a dönünce neler yaşanacak?

Çukur’un sezon finali ile ilgili yayınlanan her iki fragmanda da heyecan dolu sahnelere yer verilmişti. İlk fragmanda Yamaç, Yücel’i terk edilmiş bir evde saklarken diğer fragmanda ise Koçovalılar hep birlikte çatışmaya girerken görülüyor.

Bütün bu soruların cevabı 27 Mayıs Pazartesi günü saat 20.00’de Show tv’de yayınlanacak Çukur dizisinin ikinci sezonunun final bölümünde yanıt bulacak?